Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem bejönnek a husi fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem bejönnek a husi fiúk, egyedül vagyok vele?

Figyelt kérdés
Nemtudom, barátnőimnek nem, kiváncsi vagyok kort is irjatok én 17 vagyok L nekem bejönnek, ti hogyvagytok vele ?
2009. szept. 11. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejonnek azok a pasik akiken van egy kis fognivalo....
2009. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Lehet, hogy azért, mert a volt barátomtól egyenesen menekültem, nem kifejezetten azért, mert olyan alkat volt, de azóta is taszít, ha rágondolok a pocakjára, arra, hogy folyton összedörzsölődtek belül a combjai, mindig kiverte a verejték.. vááá nekem a husi fiúkról sajnos csak ez jut eszembe. :S

21/N

2009. szept. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem is bejönnek a husi fiúk :)

Azok legalább "biztonságosabb" érzést keltenek egy nőben, jobban mint a csontikák :) 22/L

2009. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
de ki mondta, hogy ha nem kövér akkor egyből csonti? Lehet például normális testalkata vagyis izmos.
2009. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát nagyon úgy tűnik, nem vagy vele egyedül. =) de egyébként, nekem NAGYON nem jönnek be. sem a nagyon izmos, sem a kövér srácok. régebben mindig mondogatták is hogy nálam mindig csak a modell alkatú srácok a befutók, erre a mostani barátom pont egy modell is lett.^^ hát ez van. nekem így jó, mert azt szeretem ha olyan kb egyformák vagyunk, szóval nem túl sokkal magasabb és nem is sokkal nagyobb darab nálam a barátom.

20/L

2009. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

En regebb model is voltam, csak hobby, nem akartam karriert belole. Viszont tartottam mindig az alakom.

Megis egyszer megtetszett egy srac aki nem a tipikus szep fiu v model srac volt. Vagyis az arca aranyos volt, de nem a kigyurt, hanem ducibb. Es nekem teljesen bejott, mert tetszett a stilusa is, meg ami bent volt. Szoval ha tetszik a srac ne aggodj;) az szamit h neked jojjon be, nem a mas velemenye.

2009. szept. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ilyenkor azt nem értem hogy olyan lányokkal akik itt igenlő választ adnak, én miért nem futok össze soha?:D
2009. szept. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

00:02: Sajna nekem is ezek, személyes tapasztalat, ezért fogytam le.

20/F

2009. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kedvenc testrész a páromon a pocakja...imádom...

22/L

2009. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az olyan pasikat, amin van kicsi husika, olyan jó hozzájuk bújni meg minden. Sokkal jobbak szerintem, mint ezek a kigyúrt 2ajtós szekrények, meg a csontkollekciók. És nekem igazán a normál testalaktúak sem jönnek be. 23/L
2009. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!