Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy fiuval sms-ezek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy fiuval sms-ezek és azt irja, hogy reméli hogy minden rendben velem, az mogott lehet még érzelem, ha a fiú a volt párom?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
lehet, h még van benne érzelem. vagy csak aggódik, hogy ne legyen semmi bajod. érezhet még vmit irántad, lehet hogy ki akar békülni. mondjuk az előzményeket nem ismerem így nemtudok konkrét dolgot mondani. (PL.: ki veszett össze kivel, miért dobta az egyik a másikat stb.)
2008. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért pihentetünk mert külföldre men dolgozni!
2008. jún. 8. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Serintem nem biztos, hogy ez azt jelenti, hogy érzelem van benne, lehet egy sablon szöveg is, remélem, jól vagy, minden rendben, vigyázz magadra, stb.
2008. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem siman bir teged...de azert...sztem vedd a lapod es kerdezz vissza, akkor megbizonyosodhatsz rola, h mit is akar...;)
2008. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem,ha már nincs mögötte érzelem akkor még az sms-resem válaszolna!Gondolná magában had irogasson!Nem de?Álltalában ilyenek a pasik!
2008. jún. 8. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem azért de barátot, volt barátnőt, ismerösöket annyira azért nem szarunk le hogy ne válaszoljunk...

Érzelem van... aggódik érted... de ez nem azt jelenti hogy szerelmes beléd... én is aggódok néha volt barátnőkért de attól még páromat szeretem...

2008. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam volt barátaim miatt aggodni!Nem foglalkozom velük!
2008. jún. 8. 20:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Pld volt olyan szitu,hogy irtam neki smst,szombaton délután ki volt kapcsolva a telcsije!Nagyon aggodom érte!Atz gondoltam tuti valami történt vele!Ilyen sokáig nem szokta kikapcsolni!Aztán vasárnap sem volt bekapcsolva!Hétfön reggel amint bekapcsolta a telcsit egyböl felhivott!Jol vagyok drágám!És sokat beszéltünk!Ha nincs érzelem akkor nem csinálna ilyet nem de?Segitsetek!
2008. jún. 8. 20:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja csak a telcsije volt rossz!
2008. jún. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!