Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy "még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "még nem volt komoly kapcsolatom"? Kinek mit jelent a "komoly kapcsolat"?

Figyelt kérdés

barátommal 2hónapja járunk, mesélte, hogy neki még eddig nem volt komoly kapcsolata.

2 lánnyal járt, mindkettővel max 4hónapig.

Azt mondta egyiket sem vitte haza bemutatni, és őt sem vitték haza sosem.

Barátom 21éves.

Lehet, hogy még soha nem is volt ÚGY lánnyal?

Mit jelent a pasiknál a "komoly kapcsolat"? Srácok?


2013. márc. 4. 18:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Bekapta a rudit de nem érzett szerelmet.
2013. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

tudom, azt fogjátok írni, hogy kérdezzek rá nála, erre a dologra.

De valljuk be, csak nem állhatok elé azzal, hogy "figyu szűz vagy még?"

Csak én gondolom azt, hogy ez a "nem volt komoly kapcsolatom" duma azt jelenti, hogy nem is volt még úgy csajjal?

Amugy kicsit félénk, 3.randi végén mert csak megcsókolni, a mai napig nem tapiz, a fenekemet sem fogta még meg, nem rámenős. Bár beszélünk a szex témáról,olykor kétértelműen is fogalmazunk,de úgy látom zavarba hozza a dolog.

2013. márc. 4. 18:28
 3/25 A kérdező kommentje:

fiú létére bekapta a rudit?? :D nem hiszem :D

Mivel PASIRÓL van szó:)

2013. márc. 4. 18:29
 4/25 Argloss ***** válasza:
A nem komoly kapcsolat annyit tesz, hogy randizgattak, szexeltek, de nem tervezte, hogy örökre velük marad, nem fűzte hozzájuk komolyabb érzelem csak testi vonzalom.
2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak 3 hónap volt a max. amíg egy lánnyal volt. Ő is azt mondta akkor, hogy nem volt még komoly kapcsolata. De szex volt. A komoly kapcsolat nálam a hosszan tartó (fél évnél tovább) kapcsolatot jelenti, és nem pedig azt, hogy még nem volt szexuális kapcsolat.
2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm.

Lehet én vagyok maradi, de ha tegyük fel szexelgettek, akkor mégis hol???

Mivel senki sem vitt haza senkit, ez tuti!

Padon csinálták, vagy hol?? :D Vagy moziba??

Viccet félretéve, ezt nem értem, komolyan

2013. márc. 4. 18:32
 7/25 anonim ***** válasza:

nem érzett mély szeretetet.


Nem érezte azt, hogy azért a lányért mindent odaadna. Részéről csak kaland volt, nem több.

A szex a féfiaknál nem irányadó, szerintem...

2013. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

értem, szóval azt mondjátok, hogy mindenképp a szerelem hiánya és az érzések hiánya miatt tekinti "komolytalannak" :)


Pedig azt hittem a pasik is a szextől számítják komolynak a dolgokat, csak úgy, mint mi nők

2013. márc. 4. 18:34
 9/25 anonim ***** válasza:
Bárhol lefeküdhettek. Autóban, padon, barátnál, otthon, amikor a szülők nem voltak ott.. A nőknek sem mindig jelenti a szex a komoly kapcsolatot. Kérdezd meg a barátodat, hogy volt-e már szexuális kapcsolata, csak úgy fogod megtudni. Egyébként nem is értem miért olyan nagy probléma ez?
2013. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg.Páromnak is én vagyok az első komoly kapcsolat,akit bemutatott a szüleinek,barátainak,akit imád,szerelmes levelet ír(soha nem írt még senkinek)stb,stb,előttem csak szexkapcsolatai voltak.Sajnos :(
2013. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!