Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódnak egyes magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak egyes magyar nők a cigány férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Rengeteg vegyes párt látok, mit esznek bennük? Nekem abszolút nem jön be egy cigány, állatként viselkedik, kötekedik, lenézi a feleségét és mérhetetlenül csúnya. Mit esznek bennük egyes nők?


N/26



2013. márc. 4. 20:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%
Arra esetleg nem gondoltál, hogy a világon nem minden egyes cigány olyan mint amilyet leírtál? Persze, nagyon sok igen, de mindig vannak kivételek. És én is olyan környéken lakok ahol sokan vannak, volt sulim fele az volt, raboltak már ki, fenyegettek már meg. Viszont pozitív tapasztalataim is vannak velük, meg eleve nem értem hogy lehet valaki olyan szűk látókörű, hogy egyetlen sémát húzzon rá egy egész népcsoportra. Volt már cigány barátom, gimnáziumba járt, szülei rendes emberek voltak, 2 testvére dolgozott. Nem azért vonzódtam hozzá, mert cigány, hanem mert tetszett. Az, hogy cigány származású, teljesen közömbös volt. És mikor szakítottunk is tudott emberként viselkedni, ami sok magyar barátomról sajnos nem volt elmondható. Szóval minek általánosítani?
2013. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem gerjednék be cigány pasira, ez valahogy olyan szinten belém lehet kódolva genetikailag, ahogy épeszű ember a testvéréhez sem vonzódik szexuálisan.


27 N

2013. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy vannak kivételek, de a kérdező (és mi is) azokra a cigányokra gondolunk, akik a fent említett módon viselkednek, nem pedig a klasszikus romákra, akik normálisak.
2013. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
11-es. Tanultál problémamegoldást? Mert én igen. Az általánosítás egy fogalomalkotás része. Ha Mehemed, aki sose látott még tehenet, találkozik egy tehénnel, akkor megállapítja, hogy farka van. Aztán találkozik még eggyel észreveszi, hogy annak is farka van. Ezek után jogosan állítja fel a tézist, hogy a teheneknek farka van, hiába nem látta a világ összes tehenét. Na, valahogy így vagyunk a c betűs állampolgárokkal is. Remélem, sikerült megértened ezt a szép analógiát. Köszöntem...
2013. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Rámenősebbek, határozott (-nak tűnő) a kiállásuk, a fuxaik alapján meg pénzesnek tűnnek.
2013. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
Mert a cigányok mind alfahímek és gátlástalanul megmernek bármit tenni, pont olyanok, amilyen én sosem tudok lenni józanon, de még részeen sem sokszor. Én meg túlságosan félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos és nagyon fehérbőrű sráckétnnem vagyok vonzó a lányok számára. Meg sajnos manapság már szégyen fehérbőrű sráccal járni, valahogy a néger meg a cigány a menő meg a szolis srácok.
2013. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%
ismerek nem is egy értelmes, jól nevelt cigány srácot akik nem mellesleg helyesek is. ugyan nekem ők épp nem tetszenek, de szerintem ha értelmesen nevelték őket a szüleik, akkor semmivel se rosszabbak, mint egy magyar férfi.
2013. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
28%
Igen,vonzanak most is egy eltart a lopásból, nagyon jók az ágyban. egy magyar pasi nem tud ennyit.
2013. márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
14es, nem nem tanultam problémamegoldást, de ettől még nem vagyok hülye, sikerült megértenem amit írtál. A példád szerint egy levágott farkú tehén akkor már nem tehén? Mert létezni létezik ilyen is. Ha Mehemed találkozik egy ilyennel, és a farok hiánya miatt azt vonja le, hogy az nem tehén, akkor nyilván téves a következtetése. Ahogy az is, hogy a világon az összes cigány szemét.
2013. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%

Basszus....

Azt nem dönti el senki, kibe szeressen bele...

Én mindig azt mondtam, cigánnyal soha....

Na, hát mire megtudtam, hogy az, már bele voltam esve, ennyit az elvekről....:-S

2013. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!