Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódnak egyes magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódnak egyes magyar nők a cigány férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Rengeteg vegyes párt látok, mit esznek bennük? Nekem abszolút nem jön be egy cigány, állatként viselkedik, kötekedik, lenézi a feleségét és mérhetetlenül csúnya. Mit esznek bennük egyes nők?


N/26



2013. márc. 4. 20:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"vonzanak most is egy eltart a lopásból, nagyon jók az ágyban. egy magyar pasi nem tud ennyit."


Remélem majd akkor is így vélekedsz ha megtapasztalod a negatív oldalt is!

De ha neked az jó, hogy lopásból tart el akkor kb. te is olyan vagy. :)

2013. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
75%

Nem mindegyik olyan

Szerintetek a cigány:mocskos,műveletlen,durva,ronda és tisztességtelen.

Valójában a cigány: Indiából származó nép, mely a 15. században vándorolt be Európába.

2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mert a cigány is ember.
2013. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Nem mindegyik ronda pl az én pasim is cigány de nagyon helyes.(énszerintem)
2013. aug. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Jó, hogy feljött a kérdés, 03-05 21:45 választ írtam, utólag köszönöm a lepontozást, ez is megerősített abban, hogy NEM!!!!

SOHA TÖBBÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Fogalmam sincs mit esznek rajtuk. Soha nem jönnék össze cigány férfival. Lehet az rendes,becsületes,de a cigány,az cigány,ha a feje tetejére áll,akkor is. A vér nem válik vízzé és előbb,vagy utóbb előjönnek a kulturális és egyéb különbségek,amik konfliktust szülnek. Ráadásul a cigány férfi az asszonyát alsóbbrendűként kezeli,ha az ráadásul még fehér is,akkor mégjobban. Tudom,láttam ilyen párokat. Nekem pluszban a jellegzetes cigány szaguk is bántja az orromat,a barna bőrük pedig egyenesen irritál és zavar,valahogy nekem nem természetes és nem jó rájuk nézni. Egyszerűen zsigerből undorodom tőlük.
2015. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 kiwi66 válasza:
Hmm.Kicsit megkésve a válaszoláshoz,de pont egy c.férfival hozott össze az élet. Régóta ismertük egymást és tartottam a 3 lépés távolsàgot. De a beszélgetésből szimpátia le
2017. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 kiwi66 válasza:
A szimpátiából szerelem. És a legjobb döntés a legjobb apa. Egy úriember mindenféle hátsószándék és rosszindulat nélkül....pedig sanyarú gyerekkora volt.
2017. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!