Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, az ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, az ha egy lány egymás utána sok "kú" betűt küld nekem?

Figyelt kérdés

Elköszön aranyosan,és utána oda írja hogy "qqqqqqqq".

Nem mondja el mit jelent,de nem is tudok rájönni.

Jóba vagyok a lánnyal,mondhatni már majdnem összejöttünk.

Remélem valaki tudja a megfejtést :D


2013. márc. 5. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem a csaj se tudja, általában két qq-t szoktak írni és az sírást jelent, sőt arra céloznak vele hogy egy csirke vagy és rinyálsz.

qq

2013. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
qqqqqqqqqqqq
2013. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Q-rni akar
2013. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de lehet hogy csak mai csirke agyával azt hiszi hogy az egy fordított P betű és sok puszit jelent csak így menő

qqqqqq ez jellemző a mai lányokra

2013. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszi ettől tök menő lesz...
2013. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj neki te is sok "q"-t és ha megsértődik, akkor valószínű, nála ez valami rosszat jelent, akkor nem érdemes vele foglalkozni, de ha nem, akkor csak szórakozásból vagy tényleg fordított "P"..:D
2013. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!