Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Twilight4 kérdése:

Szerintetek az normális hogy a tanárom rám írogat? Tudom hogy nem az. Csak nem tudok rájönni hogy mi a szándéka vele?! Mert nem ír semmi olyan dolgot ami utalna arra hogy akarna is tőlem valamit, de én pedig nagyon is szeretek vele beszélgetni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 16:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

De szeretnék megint ilyen naiv és ártatlan lenni... :DD


Hát persze, hogy nem beszélget senkivel csak veled. Nyilván....... -.-


(segítek, ezt most tömény iróniával mondtam)

2013. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 25 vagyok de én is leveleztem egy 16 éves kiscsajjal. Azért mert tetszett, de sosem jöttem volna össze vele, mert ő még gyerek hozzám képest. Tiszteltem annyira, hogy sose "nyomuljak rá", inkább kicsit segítettem az Életben...


Ez persze nem jelenti azt, hogy nála is ilyen szándék lapul. Legyél azért óvatos.

2013. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Dehogy tudja a fél suli. A harmadik és a negyedik osztályban csak fiúk vannak. A második és az első osztályban vannak csak lányok. Az egyik osztályból írogat nekem,a másik osztályból is írogatott egy lánynak akivel nagyon jóba vagyok és meséltük egymásnak hogy miket szokott írni nekünk a tanár,és pár napja mondta nekem a lány hogy neki már 1hónapja kb nem írogat.
2013. márc. 5. 18:00
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

masold be az uzeneteket, nem csak egyet es akkor megmondjuk mi van


smst vagy mailt ir?

2013. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Kuld el privatba egy ket uzenetet es megmondom hogy mit akar toled
2013. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nagyon sok beszélgetés van nem lenne hely h bemásoljak mindent xD facebookon ír..mivel a számomat biztos hogy nem adnám oda így csak ott tud írni
2013. márc. 5. 18:11
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

facebookon ir? azt a legegyszerubb bemasolni


fogod alul rakattintasz a szovegre es felhuzod az egeret hogy kijelolje...


aztan jobb klikk masol

ide meg jobb klikk beilleszt


vagy

ctr es C

ctr es V


...

2013. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem másolom. mivel nem ismerek innen senkit. Elég ha én mondom h egyenlőre nem volt semilyen utalása éppen ezért nem tudom h miért ír nekem? Csak voltak két értelmű írásai..meg így a téli szünet ideje alatt kérdezgetett h hiányzik-e már nekem,stb..
2013. márc. 5. 18:19
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

a neveket kitorolhetted volna nem nagy szam


szerintem csak ra vagy indulva ennyi...


es most masoktol varod a vak megerositest hogy jajj igen imad, teljesen beled van zugva.

de sajnos nem fogjuk ezt mondani latatlanban mert mire fol tennenk...

2013. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Rámindúlva biztos hogy nincsen..maximum csak szinpatikus vagyok neki,de ő is nekem mivel ha akarnám úgyis megszakítanám a beszélgetést vele..csak attól félek ha ez egyszer bekövetkezik akkor engem a suliban szivatni fog..
2013. márc. 5. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!