Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig normalisak ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normalisak ezek szakitas utan?

Figyelt kérdés

Ugy erzem belebetegedtem ebbe, depresszios lettem emiatt, h elhagyott eletem szerelme. Minden reggel panikkal ebredek sirva, panikrohamok jonnek ram napkozben is. nem eszem a szakitas ota lement 7kg. Eletkedvem 0, barhol el tudok kezdeni sirni, semmi nem foglal le nem tudok koncentralni se a tanulasra se a munkara.

Mikor lesz ennek vege? 2honapja tortent, de meg mindig nem tudtam feldolgozni. Mindent egyutt terveztunk mar tervbe volt az eljegyzes osszekoltozes kikoltozes kulfoldre. Minden almom romba dolt.


2013. márc. 6. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanezeken mentem át én is 2 éve, én is borzasztóan szétcsúsztam. Nekem is kb. 2-3 hónapig tartottak ezek a pánikszerű érzések, nekem a torkom szorított egyfolytában mintha fojtogatna valami. Ezt nem is fogod tudni 2 hónap alatt feldolgozni, nekem is másfél-2 év kellett, mire teljesen rendbe jöttem. De ez nem egyik napról a másikra megy. Mostantól tudatosan próbáld meg elfogadni, ami történt. Nyilván jó oka volt a szakításnak.
2013. márc. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta: több hónap míg fizikailag nagyjából rendbe jön az ember. Érzelmileg nekem is kb. 2 év volt. Főleg egy ilyen komoly kapcsolatnál. Nem lehet egyik napról a a másikra elfelejteni. Próbálj a munkára, tanulásra koncentrálni. Tudom, nehéz..
2013. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :) Akkor ugy latszik nem csak en vagyok ennyire lelkizos.

Ha pedig abba gondolok bele hogy valaki mast fog majd szeretni massal fogja azokat andolgokat csinalni mint velem massal lesz majd kozos jovoje,csaladja stb. Beleroppanok az erzesbe h mar nem az enyem. :(

Fogok tudni egyaltalan mast szeretni mert nem hiszem:(

2013. márc. 6. 10:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Először is: töröld fb-ről, msn-ről, telefonból a számát, képeit. Ne nézegesd minden nap a facebook profilját mert csak rosszabb lesz. Ha pár hónap múlva azt veszed észre, hogy új barátnője van, azt hidd el nagyon nehéz feldolgozni. Legjobb tanácsom, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot. 2. voltam.
2013. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"mast fog majd szeretni massal fogja azokat andolgokat csinalni mint velem massal lesz majd kozos jovoje,csaladja stb."


És te is mással fogod csinálni, te is mást fogsz szeretni, neked is mással lesz közös jövőd. A dolog kétoldalú, viszont neked nem vele kellene törődnöd, hanem magaddal!


Egyébként nekem segített a sok pia és a töménytelen szex! :-P

2013. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok: Utolsó, mi nők nem így működünk. Rajtunk a mechanikus dugás nem segít, ha még az exünké a szívünk, mert mi nem tudjuk különválasztani a közönséges könnyítéses dugást a szerelmes szeretkezéstől. Szóval a fűvel-fával dugást meg a vedelést nagyon nem javaslom. A részegeskedés a legrosszabb amit tehetsz ebben a szenvedős időszakban. Én ha abban az időszakban berúgtam, mindig borzalmas bőgés lett a vége, ráadásul ilyen állapotban könnyen elkövethetsz végzetes baromságokat, pl picsogva, könyörögve felhívhatod az exedet.

Én is azt javaslom mint a 2., hogy töröld mindenhonnan az exedet. Én még a közös haverjaink postjait is letiltottam facebookon, nehogy meglássam, amint valaki feltölt róla esetleg egy képet vagy ilyesmi.

2013. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Nem szabad a multba neznem.

De nagyon fajdalmas. Soha tobbebnem fogok hinni ezeknek az igereteknek, hogy te leszel a felesegem, a gyermekeim anyja, h orokke egyutt.... Nem tudom elhinni, hogy reszerol csak ennyi volt. Ugy ereztem megtalaltam a tarsam,kivul belul, akivel onmagam lehettem es celt adott az eletemnek a szerelmunk.

2013. márc. 6. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
De igen, lehet hinni majd, csak ezentúl jobban meg kell válogatni és a rózsaszín szemüvegen túl is meg kell próbálni racionálisan nézni a másikat és a kapcsolatot. Nálunk az volt a szakítóok, hogy az exem egy nyomasztó beszélgetés hatására beismerte, hogy nem én vagyok az a nő, akivel le akarja élni az életét és el akarna venni feleségül, ugyanis bár jól érzi velem magát, de nem volt belém soha annyira szerelmes, hogy biztos legyen abban, hogy én vagyok neki a nagybetűs NŐ. Ezek után nem csoda, hogy összeomlottam, mivel én vele ellentétben komolyan vele képzeltem el az életemet, én már láttam magunkat 50 év múlva is, ahogy együtt fejtünk rejtvényt a kis balatoni nyaralónkban, miközben jönnek az unokák. Most már így 2 év után értékelve komoly tanulópénz volt ez a kapcsolat és nem hittem volna, hogy ilyet mondok, de már nem bánom, hogy így alakult. Ezt a csalódást fogd fel úgy, hogy ezzel is értékesebb, bölcsebb ember lettél. Nekem azt mondta a nagymamám, hogy majd hálás leszek egyszer a Jóistennek, hogy ez megtörtént velem, mert valakinek még ennyi se jut és fogalma sincs róla, milyen fontos tapasztalatokkal éli szegényebben az életét. Most már kezdem érteni, miről beszél. Ha majd neked is lesz új párkapcsolatod, annál jobban meg fogod becsülni és boldog leszel, hogy a bolond exed, aki után most úgy sírsz, otthagyott, mert megtapasztalhatod az igazi érett boldogságot. Hidd el, hogy így lesz.
2013. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6: Azért van olyan nő is, akinek bejön és aki nem úgy gondolkodik, mint te :-P Mivel tipikus "lelki szemetesláda" típus vagyok, ezért elég sok nőt átsegítettem a szakítás utáni nehéz időszakon :-D


De kérdezőnek, akkor egy kicsit szájbarágósan megfogalmazva: törődj magaddal! Ne vele, keresd a saját örömödet. Mivel egy új kapcsolatra még nem vagy alkalmas, ezért keress apró, könnyű örömöket. És akkor ez ne szex legyen, ha #6-osnak van igaza, hanem bármi, ami neked öröm és fontos. Olyan dolgok, amikre vágytál mindig, de igazán csak egyedül tudod most megtenni. Foglald le magad ilyenekkel és próbáld magadba tudatosítani, hogy nem veszteség ért - mert, ha ennyi volt részéről a kapcsolat, akkor jobb, ha így történt -, hanem új lehetőségeket kaptál!

2013. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ezt tévesen gondolod, mert ezt igenis veszteségérzésként kell tudatosítani. Nem szabad elbagatellizálni, meg kell élni a fájdalmat, a magányt, hogy az ember maradéktalanul feldolgozhassa. Egy nagyon jó pszichológus tanárom fogalmazott úgy az egyetemen, hogy ha ki akarsz jönni a bánatból, akkor előbb teljesen meg kell merítkezned benne. Az is nagyon sokat segít, ha az ember kibeszéli magából. Ha kell, ezerszer. Én is rengetegszer mondtam el a legjobb barátaimnak, részletezve, sokszor ugyanazt és tudom, hogy unták már, de egy jó barát mindig végighallgat. Egyébként ehhez a szex-terápia hasznosságát illetően még annyit tennék hozzá, hogy azok a lányok nem igazán élték át ezt a durva fájdalmat szakításkor, amit mi, mert én konkrétan fél évig nem engedtem közel magamhoz férfit. A gondolatától is rosszul voltam, hogy hozzám más nyúljon...
2013. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!