Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen megbízhatatlanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen megbízhatatlanok a mai nők?

Figyelt kérdés
annyira elegem van már hogy egy olyan nő sincs akire érdemes egy éjszakánál többet szánni... Tényleg szívem lelkem kiteszem egy nőért aztán mégis mással flörtölget meg találkozgat... -.- persze mikor tudomást szerzek róla akkor mondogatja, hogy mennyire szeret meg semmi nem történt vele stb... Ilyen csajokkal érdemes foglalkozni vagy oltsam le és dobjam ki?
2013. márc. 6. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért kell általánosítani? Magadba is nézz, ha csak az ilyeneket vonzod.
2013. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A nők esetében bármilyen hihetetlen, pont ugyanakkora az aránya a k.rváknak, mint férfiban a szoknyapecéreknek. Mindenkiben benne van (akkor is ha titkolja) , hogy eljátsszon a félrelépés gondolatával.

Vagy nem elég mély a kapcsolatotok és ezért komolytalanul veszi, vagy te tettél/mondtál valamit, amivel kiábrándítottad, vagy egyszerűen csak már így ugrott be a kapcsolatba, hogy most ez ilyen lesz. Sosem tudhatod... De azt a nők nevében kikérem magamnak, hogy a 90%-unk k.rva.

Dobd ki, és a legközelebbinél legyél távolságtartóbb, ne szeress bele 2 nap utána, ismerd ki :)

2013. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy te is egy -.-" vagy és ezért szarnak a fejedre...
2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő azért ilyen, mert a pasiktól is ezt kapja. lehet, hogy ő fiatalon monogám kapcsolatra vágyott, de a fiú megcsalta, vagy elhagyta pár hónap után. Ezért már nem tud megbízni senkiben és nem is veszi komolyan a dolgot.
2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz körökben válogatsz.
2013. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Különben is, a férfiak sokkal nagyobb k*rvák mint a nők. Másról se hallani, minthogy annak a pasija meg azé is félrekúrt. Hát szép...
2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

oké általánosítasz, tudod akinek nem inge ne vegye magára

hát nem veszem, mert hülye vagyok, soha nem voltam ilyen

szóval nem dugtam félre és nem flörtölgetek, nem is találkoztam mással a kapcsolatom alatt

szerintem nem jól választottál, ezt Te tudod miért

inkább gondold végig, biztosan van hasonlóság a lányok között, tehát eddig ezek jöttek be, tehát Te tudod ők miért ilyenek Melletted N

2013. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na igen... De én egy nagyképű csúnya kigyúrt srác vagyok és a h*lye pics*kat vonzom... Nekem pedig az aranyos szerény lányok jobban tetszenek de ők félnek tőlem :D pedig semmi félnivaló nincs... kedves, barátságos vagyok én a látszat ellenére...
2013. márc. 6. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de máris megvan a magyarázat: ilyen sekélyes, bunkó viselkedéssel ne csodálkozz, hogy a hülye kis p*csákat vonzod magadhoz. Én se állnék szóba egy arcoskodó, szétkokszolt tahajjal.
2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egy kigyúrt, tetovált, kopasz vagy, akkor ne csodálkozz. Vagy Isten ments egy emos.
2013. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!