Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen megbízhatatlanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen megbízhatatlanok a mai nők?

Figyelt kérdés
annyira elegem van már hogy egy olyan nő sincs akire érdemes egy éjszakánál többet szánni... Tényleg szívem lelkem kiteszem egy nőért aztán mégis mással flörtölget meg találkozgat... -.- persze mikor tudomást szerzek róla akkor mondogatja, hogy mennyire szeret meg semmi nem történt vele stb... Ilyen csajokkal érdemes foglalkozni vagy oltsam le és dobjam ki?
2013. márc. 6. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mért kell általánosítani? te felelősséged is, kivel ismerkedsz meg, mért nem veszed észre a rendes lányokat?
2013. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mert aki ki van gyúrva, az már csak egy szét koxolt bunkó "tahaj" lehet mi? Nem értem miért kell minden gyúróst egy kalap alá venni... -.- Nem koxolok, és bunkó viselkedésem sincs. Egy kigyúrt srác nem lehet normális kedves? -.-


a kopasz tetovált nem tudom honnan jött... szó sincs ilyenről...

2013. márc. 6. 20:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy minden nőt miért kell egy kalap alá venni? Látod, te is rögtön felhúzod magad. Most hazudtoltad meg a saját állításodat.
2013. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ott a pont 4.-es

Sok férfi csak ígérget, meg "majd megoldjuk", aztán sose követi tett az ígéreteket, csak a kifogások jönnek, meg a másikban való hiba keresése, hogy ezzel palástolják bűneiket.

Sajna a mai társadalmi forma következménye. Mindkét oldalon vannak ilyenek.

2015. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!