Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mégis mi van? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mégis mi van? (főleg a fiúkat kérdezem)

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt dumáltam egy sráccal. Én kezdeményeztem, mert semmit nem beszéltünk egymással, és ezt gáznak éreztem, hogy semmit nem tudok róla. Kezdtük a felszínesebbekkel, de aztán személyessé vált. A következő héten nem történt semmi, aztán 2-3 hétig keresztül nézett rajtam, aztán semmi. és én éreztem magam szarul...

Most nem rég felfedeztem, hogy az előző pár hétben órákon elég sokszor nézett rám. Az egyik osztálytársam megerősített, hogy ez nem csak az én tévképzetem.

Most mi van?? Mit kéne csinálnom: megvárni amíg ő közeledik vagy én erre mit tudok lépni??

15l


2013. márc. 6. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyi ideig rád se bagózott, annak ellenére, hogy te kezdeményeztél, akkor nem hinném, hogy akar tőled valamit
2013. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de most komolyan akkor ezt most mért csinálja???
2013. márc. 6. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
a fene tudja...hízott a mája, hogy egy csaj futott utána
2013. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb fiú késztetést érez az iránt h megszerezze a kiszemelt lányt, viszont amikor már sikerül tovább akar lépni :)
2013. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát... szerintem sajt
2013. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. kösz a segítséget :)) úgy döntöttem ráhagyom mit gondol rólam, mit tesz. az ő dolga. én meg végre akarok foglalkozni magammal is :)

de azért köszönöm a válaszokat

2013. márc. 7. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!