Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek a bújósabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a bújósabb, aranyosabb srácok jönnek be, vagy akik inkább határozottak, és nem sokat törődik azzal, hogy pl romantikus estét csináljon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zárja ki, hogy határozott és romantikus is legyen. Valahol középúton. :)
2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én már tettem ma fel egy bújós kérdést, ne lopj! :D

Egyénfüggő, hogy kinek mi jön be, ahogy látom.

2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vegyítve nem lehet? -.-
2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.
2013. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind1, csak fogadjon el, hogy a múltam miatt egy érzéketlen csaj vagyok, aki egyszer kimondja a héten h szeretlek, és kész, le van tudva...
2013. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

milyen választ vársz kérdező a lányoktól?

ha a bújós a jóképű akkor az jön be, ha a határozott akkor az

2013. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 in 1
2013. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6os nincs igazad. én mindenképpen a bújósat választanám, de persze egyéb dolgoknak is passzolniuk kell, tehát nem csak ez alapján választok. de az, hogy valaki bújós több dologra is enged következtetni, amik szintén bejönnek...:P
2013. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bújósabb, aranyosabb srácok jönnek be, vagy akik inkább határozottak, és nem sokat törődik azzal, hogy pl romantikus estét csináljon



attól hogy valaki határozott még lehet romantikus.


ellenben én azt vettem észre hogy a bújós srácok akarat gyengék és döntésképtelenek, és a barátnőnek anyáskodni kell felettük... ebből a szempontból inkább egy határozott srác, még akkor is ha nem csinál romantikus estét...


(bocs, az ex pasim ilyen bújós anyám asszony katonája volt, aki még azt se tudta eldönteni hogy milyen bort vegyen magának - mivel én nem iszok- inkább viselkedett úgy mint egy 5 éves kisgyerek mint egy érett férfi... úgyhogy az én véleményem most igen csak sarkos)

2013. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Félre értetted :D Itt a bújós szót,arra értettem,hogy szeret odabújni hozzátok,spontán megölelni,puszilgatni etc.


8:pl mikre?:D

2013. márc. 6. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!