Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a másik kikészít és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a másik kikészít és elgyengülsz egy harmadiktól, bűnös vagy?

Figyelt kérdés

szóval az elején a párom mindig arról beszélt miért soha nem vagyok jó se ebben se abban. később volt, hogy leállt flörtölgetni másokkal, amely szitukat elhárítottam azzal, hogy mennünk kell és elvonszoltam a barátomat. amire órákhosszas üvöltéseket kaptam később otthon, hogy merészeltem én ezt. később eljött az idő, hogy csak szexnél ért hozzám. de soha egy ölelés, egy puszi. később amikor egy időszakban ritkán tudtunk találkozni, amikor nagyon vártam már haza, vártam azt a két napot, mint egy kincset, azon ritka alkalmakat végigüvöltötte (mert szájfény volt rajtam, vagy szerinte kint a mellem (ami amúgy szinte semmi))nem egyszer raktuk úgy le a telot, hogy már bőgtem.

mondta, hogy a távkapcsolatra nem akarja hogy rámenjünk, szóljak ha úgy érzem, hogy jöjjön vissza. amikor szóltam, nem jött vissza. kötelezett arra, h lapos cipőben járjak (tél volt - edzőben jártam - folyamatosan rohangáltam dokihoz felfázással). bármikor bármit mondtam, meg akartam beszélni, hogy fáj ez, vagy az, folyamatosan saját magát hozta ki mártírként, meg én vagyok a sz*r és a hibás mindenért.

és eljött az idő, hogy olyan szeretetéhes voltam, hogy amikor munkahelyen kollegák mondtak valami kedveset egy hétig örültem pár jó szónak. és otthon mindig úgy éreztem, mintha nem is lenne barátom, nem szeret senki, egyedül vagyok, nincs egy ölelés egy puszi. csak üresség.


és volt egy srác, aki megcsókolt és nem is a csók, hanem ahogy megcsókolt, ahogy a barátom soha: amikor közelített mosolygott és boldognak láttam attól, hogy engedek neki. és átölelt. és azt éreztette hogy nő vagyok és akar engem és fontos vagyok és számítok. és ennyi. nem lett belőle semmi. sőt. nem is tartunk kapcsolatot.


így hát a barátom kidobott.(néha úgy tűnik csak erre várt, hogy legyen indoka)


és a mai napig én vagyok a r*banc. jogos ez?


2013. márc. 6. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lábtőrölőnek használt...
2013. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem, te nem vagy normális, hogy eddig bírtad és bánkódsz egy ilyen pasi miatt...
2013. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 fospuska ***** válasza:
helyes,de már rég le kellett volna lépned calilgulától. menj vissza ahhoz,aki megbecsül.
2013. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már ennek a negyed része miatt megcsaltam és dobtam volna ezt a hülyegyereket, nemhogy még sírjak is utána.
2013. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hangzik ,hogy te nagyon nem voltál megbecsülve , és jobban is jártál szerintem ,mert nem is nyújtott neked semmit amitől boldog voltál .


Amit meg mond azt ne érdekeljen , ez egy hülye bunkó .

2013. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek,jogosak voltak az érzéseid.Nem csodálom,hogy más karjaiban kötöttél ki!A helyedben most is ezt tenném,és egy percig nem gondolnék erre az egoistára.
2013. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

keresd meg a srácot, legyen happy end :)

lehet csak azért nem közeledett jobban akkor mert tudta hogy van barátod, vagy azt várta hogy te lépj, mondjuk le a barátodtól. most viszont szabad vagy, keresd meg!

és soha többet ne hagyd hogy így bánjanak veled! nemcsak a srác egóját növelted meg még jobban, de közben a tiédet szépen leépítette.

2013. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Uh ,hát sajnállak amiért ilyeneket tett veled a párod ,mondjuk nem tudom ,hogy tudtál ilyen sokáig várni és mért nem dobtad te ki őt...viszont ,ha volt már közetetek az a sok gond akkor az már csak a hab a tortán ,hogy megcsaltad és szerintem igyis úgyis végetért volna ez a kapcsolat ,csak a ˇ"halál beálltát" határozta meg.
2013. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

csak mert most is ezt kapom tőle, amit ugyan eddig is, hogy én vagyok a sz*r meg gáz, meg én csesztem el az ő "nagy terveit" velem...

erre csak annyit mondtam ilyeneket késő mondani, nyilván tudtam volna azokról a nagy tervekről, és nem bőgtem volna, ha úgy lett volna.


de örülök, h mellettem is áll valaki, tekintve, h az egész haveri kör szemében én vagyok a r*banc aki bepalizott egy "rendes, jó" embert.

2013. márc. 6. 21:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És ha tudsz a "nagy tervekről" akkor mellette maradtál volna?! :o

Hülye vagy...

2013. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!