Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a másik kikészít és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a másik kikészít és elgyengülsz egy harmadiktól, bűnös vagy?

Figyelt kérdés

szóval az elején a párom mindig arról beszélt miért soha nem vagyok jó se ebben se abban. később volt, hogy leállt flörtölgetni másokkal, amely szitukat elhárítottam azzal, hogy mennünk kell és elvonszoltam a barátomat. amire órákhosszas üvöltéseket kaptam később otthon, hogy merészeltem én ezt. később eljött az idő, hogy csak szexnél ért hozzám. de soha egy ölelés, egy puszi. később amikor egy időszakban ritkán tudtunk találkozni, amikor nagyon vártam már haza, vártam azt a két napot, mint egy kincset, azon ritka alkalmakat végigüvöltötte (mert szájfény volt rajtam, vagy szerinte kint a mellem (ami amúgy szinte semmi))nem egyszer raktuk úgy le a telot, hogy már bőgtem.

mondta, hogy a távkapcsolatra nem akarja hogy rámenjünk, szóljak ha úgy érzem, hogy jöjjön vissza. amikor szóltam, nem jött vissza. kötelezett arra, h lapos cipőben járjak (tél volt - edzőben jártam - folyamatosan rohangáltam dokihoz felfázással). bármikor bármit mondtam, meg akartam beszélni, hogy fáj ez, vagy az, folyamatosan saját magát hozta ki mártírként, meg én vagyok a sz*r és a hibás mindenért.

és eljött az idő, hogy olyan szeretetéhes voltam, hogy amikor munkahelyen kollegák mondtak valami kedveset egy hétig örültem pár jó szónak. és otthon mindig úgy éreztem, mintha nem is lenne barátom, nem szeret senki, egyedül vagyok, nincs egy ölelés egy puszi. csak üresség.


és volt egy srác, aki megcsókolt és nem is a csók, hanem ahogy megcsókolt, ahogy a barátom soha: amikor közelített mosolygott és boldognak láttam attól, hogy engedek neki. és átölelt. és azt éreztette hogy nő vagyok és akar engem és fontos vagyok és számítok. és ennyi. nem lett belőle semmi. sőt. nem is tartunk kapcsolatot.


így hát a barátom kidobott.(néha úgy tűnik csak erre várt, hogy legyen indoka)


és a mai napig én vagyok a r*banc. jogos ez?


2013. márc. 6. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "embert" nagyon messzire el kell kerülni.
2013. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenről kell leráncigálni a nadrágot, aztán brutálisan, rendesen fogazva lesz*pni, aztán a végén beleharapni egyet, végül felpofozni, és örökre otthagyni. :DDDDDDD


Komolyra fordítva a szót, nem értem, hogy hogyan és miért bírtad ennyi ideig. Ha nem kapod meg egy kapcsolatban azt a törődést, amire vágysz, akkor lépj ki, nem vagy senkinek sem a szolgája!

2013. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni a francba , szemét alak , jobb neked nélküle .
2013. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy terve az volt, hogy majd minden háztartási munkát megcsinálsz neki. Ingyenrabszolga és ingyenprostiként, meg esetleg nevelőnő ha gyereket is akart.
2013. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De az a durva, hogy ezt a pasi komolyan is gondolja. Mert szerintem ennyire nagy taktikus nincs... Vagy nagyon naiv lennék?
2013. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ha valóban nagy tervei lettek volna, írtam is, h akkor biztos nem bőgöm végig a kapcsolatot, mert nem úgy állt volna hozzám


amúgy 100% hogy ő elhiszi amit mond. ezt szerintem sem lehet megjátszani. pl. az ordibálást egy szájfény miatt(csak hogy egyet említsek a sokból)

pedig annyiszor mondtam már, hogy téveszmékben él. de nem hatott semmit.

2013. márc. 6. 22:11
 17/19 A kérdező kommentje:

14#


erre én is gondoltam már. otthon is kiosztott h nem takarítok, meg ezt még a családja előtt is mondta rólam, ami megint nem volt igaz. innenstől szándékosan nem mostam többet el egy poharat sem.

2013. márc. 6. 22:13
 18/19 fospuska ***** válasza:
hagyd már a nagy terveit... olyan szegény ember nincs,aki ígérni ne tudna. felejtsd el, tartsa meg a nagy terveit az utánad következő szerencsétlennek,te meg legyél az a nő,aki boldog. valaki más mellett.
2013. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi a feloldozásokat :)
2013. márc. 6. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!