Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakítottam a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítottam a kapcsolatot a barátaimmal a barátnőm miatt. Most én vagyok a hülye, vagy mindenki más? 19/F

Figyelt kérdés
2 hónapja összejöttem egy lánnyal. Egy gyerekkori baleset miatt égésnyomok vannak az arcán, a nyakán, és a bal vállán, de nem ilyen horrorfilmbe illő a dolog. És engem abszolút nem zavar,attól még nagyon is szépnek látom. Mielőtt bemutattam őt a barátaimnak, elmeséltem nekik, hogy mi a helyzet, és megkértem őket, hogy viselkedjenek kultúráltan. Ahhoz képest volt egy-egy megjegyzésük, az este végén pedig megkértek, hogy többet ne hozzam társaságba a "pecsenyelányt". Iszonyúan kibuktam, és illedelmesen ugyan, de elküldtem őket a fenébe. A barátnőmön is láttam, hogy nem esett jól neki a dolog, hisz mindig is rosszul érezte magát a külseje miatt. Megkért, hogy szakítsunk,de én nem mentem bele. Önző vagyok? Nekem nagyon jó vele.
2013. márc. 7. 11:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igaz, ami igaz,...ideje volt már "lecserélnem" a baráti társaságot. Első éves egyetemista vagyok, szóval van pár új barátom. A szóbanforgó kedves emberek még a gimis társaság tagjai.Éreztem már egy ideje, hogy mintha másfelé haladna az életünk...Hát,ez van. A barátnőmet nem engedem bántani!
2013. márc. 7. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
F@sza vagy! Csak így tovább! :)
2013. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Helyes!
2013. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Aspartia ***** válasza:

Váó, én miért nem tudtam ilyen srácokkal összefutni 19 évesen, mint Te? Szerintem nagyon helyesen döntöttél. Nekem is volt lányismerősöm, akinek a nyaka és a válla volt égett, mert kiskorában magára rántott egy forróvizes fazekat, vagy vmi ilyesmi. Sosem volt kiközösítve, sőt mindig a társaság középpontja volt!

Engem sem zavarna ha a párom sebhelyes vagy égésfoltos lenne. Szerintem ez még szexi is. Pláne egy pasin. :P De ez már csak az én "torz" ízlésem. hehe... :D

2013. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!