Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem értem ezt, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem ezt, nagyon szomorú vagyok?!

Figyelt kérdés

Bocsi ha a leírás hosszú lesz,de szeretnék választ kapni ha már a barátomtól nem kapok... :(

Na szóval több mint 1 éve vagyunk együtt,jól elvagyunk,szeretjük egymást...

rengeteg veszekedésünk volt már a facebook miatt,amit én részben meg is értettem.,és tudom hogy én is hibás vagyok,csak azt szeretném megtudni,hogy ezért valóban ekkora büntetést érdemlek?! :'(

egy időben sokat veszekedtünk a képek miatt,amikor még nem volt töltöttem fel olyan képeket ahol kivágott pólóban vagyok...Megbeszéltük ilyeneket nem töltök fel mert hát mégis csak itt van nekem ő. Azonban tegnap töltöttem fel gondolván hogy nem lesz belőle semmi baj,egy olyan képet amin órán ülök kabátban,se mellem se semmim nem látszódott,csak a hajam meg az arcom...

+ Visszajelöltem egy iskola társamnak ( soha nem beszéltem vele,meg nem is fogok,amúgy sem vagyok társasági ember ) mert ne az legyen már hogy bunkó vagyok nekem aztán oly mindegy hogy ott van-e ismerőseim között vagy sem,úgysem csinálok vele semmit...

A másik,párom elkezdett " kötöszködni " hogy van hiányzó jegyem.Tudni illik nem vagyok lógós nem lógtam 1 hiányoztam mert beteg voltam,másszor őt kísértem el vizsgára,haramadszor meg Egerben voltunk 1 évet ünnepelni,tehát ennyi a hiányzásom...

Ezen is kiakadt meg azon hogy miért nem tanulok jól? ( Egész évben 2db egyesem van,az egyik abból is lecke miatt a többi zömében 4es,5ös... )

És most meg látom hogy levette a közös profilképet,borítóképet,nők képeit lájkolgatja ( bikiniset ) meg hogy megtolná stb :'( Ráadásul vissza sem ír...

Ez nekem hihetetlenül rosszul esik,tudom hibáztam hogy feltettem ezt a képet de miért kapom ezt? nagyon elkeseredett vagyok,gyomoridegem van. Nagyon szeretem őt és nem szeretném ez miatt elveszíteni!!! :'(

És tudom hogy az miatt is ugatás lesz,hogy én ezt a kérdést itt feltettem de tőle nem kapok választ...

Normális válaszokat várok! köszönöm


2013. márc. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

nem értem, mi a probléma a képpel, amit feltettél?

hogy jön ide az a volt osztálytárs, akit visszajelöltél?

és miért csesztet ilyen tanulós dolgok miatt?

ha egy éve vagytok együtt, nem értem, hogy lehet ilyen értelmetlen és nem valódi a kapcsolatotok.

szerintem menjetek vissza legózni.

2013. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fospuska ***** válasza:
így van ez,ha egy palinak nagyobb az egoja ,mint az IQ-ja...
2013. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd rá majd felnő, előbb -utóbb, bár szerintem ez utóbb lesz!
2013. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Szerintem. Miért fordult el tőled csak mert kiraktál egy teljesen normális képet?? Ez egy vacak indok, hogy lerázzon. Nekem nagyon úgy tűnik. Felejtsd el. És ne ismerd be, hogy miattad van a dolog, mert nem csináltál semmi rosszat.
2013. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátod eltúlozza.
2013. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!