Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy teszitek magatok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy teszitek magatok túl egy szakításon? Többi lent!

Figyelt kérdés
8 hónapja voltam együtt a barátommal nagyon szerettem illetve most is szeretem őt. Nagyon bonyolult volt a mi kapcsolatunk, sajnos egy nagyon súlyos ok miatt nem maradhattunk együtt. Szakítottunk de nem azért mert nem szeretjük egymást hanem mert muszály volt. Szakítás után átjött hozzám újra együtt voltunk és reggel azt hittem minden újra rendben lesz mert előtte úgy beszéltük meg amíg lehet együtt maradunk. Aztán délelőtt azzal keresett meg hogy ma már nem jön mert a családja nem örülne neki, úgy érzem ezzel csak takarózik. De hogy álljam meg hogy ne keressem, megalázni sem akarom magam de majd megörülök hogy nincs velem. Senkim nincs nem volt rajta kívül, egy barátom vagy haverom sincs akivel lehetne beszélgetni, nincs mivel lekötni magam. Mit tehetnék?
2013. márc. 7. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bulizz, tegyél szert új barátokra , barátnőkre ..
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mehetek bulizni sajnos... itthon kell maradnom kicsit így érthetetlen lehet hogy miért de meg van rá az okom.
2013. márc. 7. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
mindennek eljön az ideje, mint a kábelfektetésnek is.
2013. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért szakítottatok?
2013. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az a súlyos ok ami miatt szakítottatok?
2013. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos azt nem írhatom meg... de képzeljétek ma kiderült hogy mekkora egy szemét alak. Képes volt kedden nálam aludni... ma pedig jöttem haza a busszal és mit láttam hogy egy másik lánnyal jön kézen fogva megcsókolja. Pedig kedden váltig állította hogy szeret. És elmentem utána hozzá mert tudni akartam hogy most miért? És pont ma derült ki hogy az ok amiért együtt lehetnénk megszünt. Elmondtam neki de mégse hagyja ott pedig állítólag csak 2 napja járnak és az volt a válasza hogy adjak ídőt neki. Rá kérdeztem hogy miért bár ne tettem volna és azért marad vele mert jobban néz ki és vékonyabb mint én. Pedig tudja hogy most azért vagyok kicsit ducibb mert babát várok. Milyen férfi az ilyen??
2013. márc. 9. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!