Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg ennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire zavar titeket ha egy lány így néz ki? Őszintén!

Figyelt kérdés
Kiskorom óta nagyon fehér bőrű vagyok és szeplős. Hosszú sötétbarna hajam van és zöld szemem. A lényeg, hogy sokszor kapok olyan megjegyzéseket, hogy rosszul/egészségtelenül nézek ki a sápadtságom miatt. Sok olyan színű ruha van, amit nem tudok hordani mert előnytelen. Ráadásul rengetegszer előfordul, hogy randin vagy akárhol megkérdezik, hogy biztosan jól vagyok-e, mert azt hitték elájulok. (Egyébként ettől eltekintve nem vagyok egy csúnya lány az ismerőseim szerint.) 20/L
2013. márc. 8. 11:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kenvencem a nagyon feher boru csajok szeplovel...komolyan 24/f
2013. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem tetszenél, mert zöld a szemed és ha raksz egy kis sötét sminket a szemed köré az jól néz ki.
2013. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem szép lehetsz. ha nagyon egészségtelennek nézel ki tegyél magadra egy kis (KICSI) pirosítót. (Ne sokat, mert úgy fogsz kinézni mint egy bohóc)Én szeretem a különleges szépségeket, és te olyannak tűnsz :)
2013. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam bőr alapján ítélő szóval az ilyen fehér bőrre beszólogatósok magukat minősítik :) Egyébként nem hiszem hogy a pasik többsége az alapján választ vagy nem választ téged, hogy fehér a bőröd vagy épp szoli barna :) Szóval kár ezen stresszelni. 23/F
2013. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Robi.88. ***** válasza:
A skandinavok nagy része ezen kivul még szoke is:D nos akkor rájuk mit mondanank:) sztem embere valogatja, vkinek nem tetszenek a szeplok, vki meg sexysnek talalja. Nekem pl nincs ezzel a kulsovel bajom:) Miért tetted igy fel a kérdést? vki beszolt?
2013. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ugyanez van/volt velem,de nekem a szeplők elmúltak már,de tőlem is kérdezik néha,hogy biztosan jól vagyok-e.

Amúgy nem zavarna.

2013. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 fospuska ***** válasza:
sötétbarna haj zöld szemmel... képtelenség, hogy egészségtelen lenne.:) maximum kislányos,de egészségtelen semmiképp.
2013. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk! Nem is stresszelek rajta, csak tudod eléggé unom, hogy mindig mindenki ezzel zaklat, hogy "mi a baj, rosszul vagy, minden rendben, ne hívjak orvost?" stb... A legtöbb fiú azt mondja, hogy nem akar olyan barátnőt, aki egészségtelenül néz ki mellette. :( Ezért vagyok kíváncsi a véleményekre; mert lehet, hogy eddig véletlen csak rossz emberekkel találkoztam.
2013. márc. 8. 11:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nekem le sem esik ilyenkor,hogy ezért kérdezik,hanem nézek,hogy "most miért is?".
2013. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ szerintem is teljesen normális a bőrszíned semmi gond nincs vele. De magamat ismerve ha iylen baártnőm lenne akkor megbizonyosodnék róla, hogy van humorérzéke és tuti párszor cukkolnám, valami ilyen bárgyu dolgokkal, hogy:

- Cicám olyan rosszul nézel ki... iszol te rendesen? :DD

2013. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!