Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor osztanátok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor osztanátok meg egy ilyen képet? Ha mindenért a másikat okoljátok, vagy ha hiányzik a másik?

Figyelt kérdés

A volt párom aki 4 napja szakított velem tegnap ezt posztolta ki :


[link]


Na már most nem tudom eldönteni,hogy engem hibáztat mindenért,vagy ő is maga alatt van e?

Mivel azzal az indokkal vágott ki,hogy szeret de már nem úgy!Amit mai napig nem hiszek el!


2013. márc. 8. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az embernek sokszor akkor is fáj a szakítás, ha úgy gondolja, hogy muszáj volt, és más lehetőség nincs.
2013. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított veled, akkor ezzel az idézettel legfeljebb magát hibáztathatja, nem téged.

Ha megbánta, akkor szerintem fog még jelentkezni.

2013. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Facebook love... Biztos lehettek 16 évesek. Amúgy a "poszt" szó főnév a magyarban, nem ige, így ebben a szövegkörnyezetben értelmetlen.
2013. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ha tizenhat évesek lennénk,akkor Istenem de jó is lenne!De mind a ketten huszonhét évesek vagyunk!


2-es bár igazad lenne!Hogy jelentkezne egyszer!Mivel ennyire még soha az életben nem szerettem senkit,ahogy őt szeretem!

De nem keresem 4 napja!Iszonyatosan nehéz,de Ő szakított neki kell megtennie a következő lépést!

2013. márc. 8. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát jól látod vagy ez vagy az.

A lányok másként gondolkodnak mint mi és soha nem mondják el mire gondolnak, de mindig jelzik, hogy mire gondolnak, amit neked meg kéne fejtened.


Többek között ezért imádom őket, de nem csak ma, mert ez olyan aranyos. Ráadásul agytekervény fejlesztő dolog.


Figyi, ha úgy váltatok szét, hogy azóta nem beszéltek. Ha látszódott rajtad, hogy megzuhantál, és nem emlékszel, hogy bármivel megbántottad volna.

Ha nem vágtál a fejéhez semmit.

Ha csak elköszöntetek és azóta te nem is kerested.

Akkor..

Tapasztalataim alapján, ő is maga alatt van, egyszerűen a nőket ismerve, nem látom értelmét, hogy miért kínozna téged ilyen üzikkel. Szerintem inkább magát kínozza és neked üzenget, hogy bánja..

Mert az ilyenbe az a poén, hogy nem mondja ki szó szerint, ha akarod veszed a lapot, ha akarod nem.

Tehát ha nem csináltál nagy szamárságokat vele és nem hanyagoltad el nagyon, ez inkább saját magának szól, mint neked.

2013. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na igen és ha igazam van, ez az üzenet és ez a jel és ez alapján nem fog téged keresni, mert ott van, hogy nincs esélye.. Nem hisz benne. -De ha igazam van ő ezzel megtette az első lépést.
2013. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én, hogy őszinte legyek, semmikor.

Másoktól olyankor tudom elképzelni, ha még mindig haragszik a másikra, akivel szakított. Szóval nem magát hibáztatja, hanem úgy érzi, a másik bántotta meg valamivel.

2013. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány!

Tegnap írtam neki egy rövid kis posztot a kép alá!

"Sokat hibáztam én is!Erre rá ébredtem ez alatt a pár nap alatt..De csak 1 szavadba kerülne..."

Most várom,hogy megemésztje ezt a rövid kis infot!Hát ha rá szánja magát,arra hogy keressen!

De az az érdekes,hogy sehonnan nem törölt!

2013. márc. 8. 12:32
 9/12 anonim ***** válasza:

"Tegnap írtam neki egy rövid kis posztot a kép alá!

"Sokat hibáztam én is!Erre rá ébredtem ez alatt a pár nap alatt..De csak 1 szavadba kerülne..."

Most várom,hogy megemésztje ezt a rövid kis infot!Hát ha rá szánja magát,arra hogy keressen! "


Kivéve ugye, ha ő hibáztat téged és jócskán félreértetted. :D Mindenesetre az ismerősök mindenképpen jót fognak szórakozni a Facebook-on élt szerelmi életeteken. :D

2013. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy ezt pasi tette ki, akkor ebben az esetben halvány lila gőzöm sincs.

Csak annyi, hogy akkor most nála a labda.

2013. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!