Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültség ez a szerelem?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, párom 40.

Tudom, sok a korkülönbség de az érzéseinknek nem tudunk parancsolni.

Egy munkahelyen dolgozunk, itt ismerkedtünk meg tavaly év elején.

Akkor nekem még vőlegényem volt, szóval esélytelen volt a dolog.

De talán az ő keze is benne volt a dologban, hogy szakítottunk vőlegényemmel.

Összejöttünk,de ekkor történt egy műszakváltás és szétkerültünk. (folyamatos 3 műszakban dolgozunk).

Nehezen tudjuk megoldani a találkozásokat egyrészt a műszakváltás miatt, másrészt a szüleim tiltakozása miatt.

Tavaly télen megállapodtunk abban, hogy így nem működik a dolog legyen vége a kapcsolatunknak.

Ez ment is 3 hétig, majd megint összejöttünk. De sajnos nem változott semmi.

Karácsonykor bemutattam őt a szüleimnek de nem nyerte el anyum tetszését(mondván sok a korkülönbség).

Februárba megint úgy döntöttünk, hogy így értelmetlen ez a kapcsolat, akkor keressünk új párt magunknak.

De ez ne jött össze, se neki se nekem és már megint újfent kezdünk egymásba bonyolódni.

Annyi változás lesz, hogy újra egy műszakba fogunk járni így a munkahelyen többet tudunk találkozni.

De a magánéletben még megint semmi nem lesz, mert anyum nem fogadja el ezt a szerelmet.

Pedig ez szerelem, mert ha 2szer újrakezdtük ezt a kapcsolatot mert nem jó egymás nélkül az csak szerelem lehet. (ő is találkozott másokkal, én is de rájöttünk, hogy egymással a legjobb).

Most azt akarja, hogy költözzek hozzá és próbáljuk meg a közös életet(mondván lakva ismerszik meg az ember).

anyám meg ha akar megbékül ha akar nem.

Őrültség így ez az egész vagy nagyon nagy bolond vagyok, hogy egy 16évvel idősebb férfihoz vonzódok?


2013. márc. 8. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#6egy 40éves ffi nem öreg és gyakorta türelmesebb, megértőbb a gyerekkel és a családdal.

#3 ha valaki szerelmes, és konfliktust okoz a családban, ez nem mellékes kérdés!

2013. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!