Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem gondolkoznak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért nem gondolkoznak el a hibáikon a magányosok?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok kifejezetten úgy mond magányos típus, mert tudom hogy mik a hibáim és tudok változtatni rajta. (Már amelyiken lehet :D) Az egyik dolog amire mamám vezetett rá, hogy először is meg kell állnom a 2 lábamon, tehát legyen "egzisztenciám", mert ha látják rajtam a nők, hogy Na. Megtudok állni a 2 lábamon egyedül is, akkor valamennyivel jobban fognak hozzám viszonyulni a nők.

Ezen a dolgon a magányosok többsége nem gondolkozott el soha, vagy egyik fülükön be másikon ki?


(U.I.).: Én már nem vagyok tanuló, és a "barátaim" elhagytak, tehát még ez is nehezít kicsit a dolgon, de nem adom fel. :) )


22/F


2013. márc. 9. 14:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom #10-es hogy ennyire meg vagy elégedve önmagaddal. :D
2013. márc. 9. 15:34
 12/19 anonim ***** válasza:

És akinek nincsen hibái az mégis mi a f@szt csináljon.


van munkám, tanulok mellette és 2 nyelven beszélek. Mégis magasról le vagyok sz@rva.


Ne gyere már nekem ezzel a sz@r dumán hogy minden csak rajtunk múlik, amikor a vásár alapja 2 ember, és egy kapcsolat alapja is 2 emberen múlik. Én akarhatok a csajtól bármit, ha nem vesz emberszámba akkor fejem tetejére is állhatok, lehet egy nyaralom a Kanári szigeteken akkor is le fog sz@rni.

2013. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Jó hát ha így gondolod kedves utolsó az a te dolgod, de én hiszek benne, hogy egy a saját magad által előteremtett egzisztenciával + egy kis magabiztossággal találni fogok magamnak egy barátnőt. :) Ha meg nem, akkor meg egész életemen keresztül lesz pénzem magamra. De én nem akarok begyepesedni a magányba, hogy "jaj a nők rosszak, így meg úgy". Én csak annyit akarnék ha még se jönne össze életem során a dolog, akkor ne legyek minden szarnak elmondva. :)
2013. márc. 9. 15:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Gondolkodom én sokat, de nem tudok/akarok rajtuk változtatni. Vagy elfogad valaki, vagy nem. Én elég jól tudom tolerálni más emberek hibáit, ezt visszafelé is elvárom.
2013. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

15:57


örülj neki. Remény hal meg utoljára. Én meg inkább élem nyitott szemmel az életemet, mint egy álomvilágban reményekre, meg szerencsére alapozva.

2013. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A te döntésed pajti. :)

Ebbe nincs beleszólásom. :D

2013. márc. 10. 14:28
 17/19 A kérdező kommentje:
Meg miből jött le neked, hogy álomvilágban élek?
2013. márc. 10. 14:29
 18/19 anonim ***** válasza:

A, nem vagyok a pajtid


B, onnan hogy reménykedsz olyan dolgon amire nem vagy kihatással.

2013. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
jó hát igen járj nyitott szemmel, de ott is csak a remény marad, hogy találsz valakit akivel összepasszolsz, és nem fog lendületből elküldeni a búsba.
2013. márc. 11. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!