Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy az egyik barátom elég rég óta nem talál maga mellé egy normális lányt?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy egy iszonyú rendes srác. Illedelmes, nagyon jó humora van, tanult, művelt és nagyon rendes. Sokszor szokott eljönni velünk ide oda, ilyenkor 4-5 lány és 2-3 fiú. A társaság középpontja szinte mindig ő.

Ilyen kalandjai akadnak, de valahogy egy komoly kapcsolat nem igazán. Épp tegnap este panaszkodott és nem értettem, hiszen tényleg nagyon rendes fiú.


2013. márc. 9. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sokat csalódott és fél egy komoly kapcsolattól...vannak így egy páran:S 22F
2013. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem lehet h azért, mert nem kezdeményez sosem? egyik fiúbarátom is ilyen, ilyen tipikusan a nagy "Ő", de rendes kapcsolata nincs, mert odamegy hozzá több lány is, de azt mondja, akik ilyen könnyen megadják magukat, azokkal ős nem akar semmit és csak egy vagy több éjszakás kalandok lesznek belőle. aztán egyszer vhogy kiderült számomra, h azért mert mindenkivel elvan, jófej, meg minden, de ha tetszik neki egy csaj, sosem megy oda hozzá, de hogy miért azt igazából nem tudom:D csak azt, h sosem kezdeményez

L

2013. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

azert mert o is rajott, hogy minden csak k***va a szoros ertelmeben miden csaj egy kis penzert barmire hajlando....


24f

2013. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én is ilyesmi vagyok, mint amit itt leírtál, azt leszámítva, h nem vagyok a társaság középpontja. ezek a tulajdonságok tényleg ennyit számítanak és ennyire előnyösek? mert eddig én se úgy vettem észre.

F

2013. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3 válaszoló: remélem ezt nem mondod komolyan
2013. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolom elege lett már a pofára esésből és a lesleges körök futásából, úgy mint nekem.


Az, hogy 3-4 lány, aki tetszik és akinél kezdeményezek, mindegyiknek pasija van az még oké, de mikor a 30. mondja azt hogy pasija van akkor azt mondom hogy kár az időért, nem ér ennyit az egész.

2013. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

21:14 nek


na nezzunk oda vagyunk itt toben is , ... bar en sem avgyok nagy tarsasagi ember , de a kornyezetemben levo lanyokon azt tapasztalaom , hogy ha sok penzed van akkor jo vagy ha nem lehetsz akarmilyen jo es alom pasi , ha nincsen penzed akkor le vagy szarva :( .....

ha van akkor is csak arra vagy jo hog minel tobb penzt csaljanak ki , es ehhez barmilyen eszkozt felhasznalnak

2013. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szokott kezdeményezni, bár nem mindig.

Azon szoktam csodálkozni, hogy néha olyan szerencsétlen fiúk járkálnak tök helyes lányokkal, hogy csak nézek.

A múltkor összeszedtünk egy lányt neki, de az a lány meg butább volt, mint a szamár... :D Aki meg okos, az meg nem szép. Általában.

Tipikus... egy KFT szám jut az eszembe róla :D

2013. márc. 9. 21:21
 9/16 anonim ***** válasza:

#5 valaszolonak


de igen komolyan gondolom....


epp ma beszeltem egy olyan lannyal akivel egebkent nagyon surun beszlek es nem gondoltam volna rola ezt ...


tehat naggy a gyanum, hogy az egyik ismerosom, ugyjutott be valahova, hogy "tul kedves volt a fonokvel"


erre ez a lany meg azt mondta min csodalkozok, erre midenki kepes lenne ha gy jo munkahejrol lenne szo

... ra kerdeztem hogy os is ..erre azt mondta, hogy igen ....

:(( :(( :(( :((

2013. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. 22 éves vagyok, de még egy normális kapcsolatom nem volt. Sok lánynál próbálkoztam már, de szinte soha nem teljesedett be a kapcsolat, és már kvára meguntam az egészet, pocsékba ment a sok belefektetett idő és energia. És akik tetszenek azok mindig elhajtanak. Elegem van, attól félek egyedül öregszem meg.
2013. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!