Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire magabiztosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire magabiztosak egyesek?

Figyelt kérdés

Néhány hölgy ismerősöm, (23-26 évesek) bátran mondogatják, hogy nekik 2-3 éven belül biztosan gyerek lesz stb. De tudni kell, hogy sem barátjuk, sem pedig jó külsejük nincs meg, sőt az ember az utcán nemhogy észre sem venné őket, de még szóba sem állna velük, már ha csajozni akarna.

Na már most azt nem értem, hogy miért ennyire magabiztosak, miből gondolják, hogy a férj+gyerek nekik biztosra össze fog jönni.



2013. márc. 9. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Önszugeráció :) Ha így adják elő, meglátszik rajtuk, más

lesz a kisugárzásuk, és lehet össze is jön nekik.

Akik csak sajnáltatják magukat, azon az látszik meg, és

senkinek nem kell egy búvalb*szott nő/férfi.

2013. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát láttam én már nagyon magabiztos embereket iszonyatosakat bukni, szóval azért erre nem lehet egy életet megalapozni.
2013. márc. 9. 23:58
 3/6 anonim ***** válasza:

hiába szugerálják magukat,annál rosszabb.

elég gyorsan lejön az,hogy fedeztető kant keresnek.

belefutottam már 1-2 ilyenbe.

gondolom a környezetük miatt téma ez,de bika nélkül ők sem gondolják komolyan,csak azért mondják,hogy te is halljad és reagálj.

2013. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-3 éven belül, úgy hogy nincs is barátjuk? az szép :D hát igen az érdekes. jó mondjuk én is szoktam mondogatni bár csak 17 vagyok hogy 26 évesen akarok szülni, de nyilván az még majdnem 10 év.

Hát legalább pozitívan gondolkodnak.

2013. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert a nőknek bármikor összejöhet bármi
2013. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
fedeztető kan xDD ez jó :D
2013. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!