Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ezt érzem és erre vágyok? Vagy túl önző vagyok?

Figyelt kérdés

A vágyam az, hogy valakinek én legyen a legfontosabb, tudom, kicsit önzőség,de ezt érzem.

A barátommal több mint 4 éve vagyunk együtt, kétszer volt egy kisebb szakítás. A legutóbbi most kb. egy hónapja.

Azóta viszont minden más lett. Kevesebbet vagyunk együtt. Állandóan a testvéreivel van. Azt látom,hogy most ők számára a legfontosabbak.Az nem is lenne annyira nagy gond,ha pl. a közös programokra engem is hívna. Mert régen pl. mindig mentem vele. (családi összejövetelekre, vagy ha csak elment a mamájáék, bevásárlásokra stb.) De a szakítás óta megváltozott minden. Már nem hív szinte sehova. Állandóan a testvéreivel akar lenni,kezd elegem lenni. Pedig régen én voltam neki a legfontosabb,én álltam az első helyen :(

Mit tegyek? Hogy fogadjam el? Nagyon nehéz ez most...


2013. márc. 10. 14:12
 1/8 ASOT ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Az ebből nem egyértelmű hogy most együtt is éltek vagy még nem?

2013. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Úgy tűnik ez a kapcsolat kifulladt, vele már nem lesz ugyanolyan, valaki mást kell keresned, akinek Te leszel a legfontosabb.

Találni fogsz hidd el.

2013. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 22. Még nem élünk együtt.
2013. márc. 10. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért is várnám el,hogy én legyek neki az első, mert tényleg komolynak gondolom a kapcsolatunkat(vagyis gondoltam,mert szerintem most kicsit más,mióta kibékültünk..)

De pl. ha valaki családot alapít,akkor neki is a házastársa illetve majd a gyerekei lesznek az első helyen.

Elvégre nem pl. a testvéreivel fog összeházasodni az ember...D nekem nagyon úgy tűnik,hogy rám mintha nem tekintene családtagként és ez rosszul esik...

2013. márc. 10. 14:29
 5/8 ASOT ***** válasza:

Nem is 1x mentetek szét, nem is éltek együtt, valószínűleg szakítások alatt ő is csalódott benned és ahogy a 2-es is írta meghalt pár érzés, kihült a kapcsolat.


De azt ne várd el tőle, h te legyél neki az első, mondani sose mond neki! soha! Gondold de ne mond! Ne akard őt befolyásolni , hogy te többet érsz az egész családjánál mert ezzel ezt teszed. ÉS ez nem jó.

2013. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem önző dolog ezt kívánni. Az én barátom szinte a kezdetek óta családtagként tekint rám, és minden közös programon részt veszünk kölcsönösen. Pedig fiú testvére van, akivel nagyon jól megvannak. Ha mégis olyan programot tervezünk, akkor én jól elvagyok a sógornőmmel, ők meg együtt, de úgysem hagyna ki semmiből. Normális, ha te is ezt szeretnéd, mert ez lenne a természetes... legalábbis, ha ő is komolyan gondolja. Bár - és ezt tényleg nem bántásból mondom, ne haragudj, hisz lehet, hogy rá abszolút nem érvényes - 22 évesen egy férfi nem igazán áll készen családot alapítani. Kevés kivétel van ez alól. Van! Tényleg vannak, akik hamarabb érnek agyilag, de - és most csak úgy hozzávetőlegesen - biztos, hogy több mint felük nem tudja még komolyan venni az életet.

A párom 30 éves volt, amikor összejöttünk, de ha 22 éves lett volna, nem valószínű, hogy még most is együtt lennénk, és esküvőt tervezgetnénk.

2013. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt mondja szeret és fontos vagyok neki.

De én valahogy a tettein nem ezt veszem észre.

Rossz érzés,hogy már nem vagyok neki annyira fontos,mint régen. Főleg,hogy neki fel sem tűnik az,hogy nekem mennyire szarul esik ez az egész. Mondani meg nem mondom. Magától meg úgysem jön rá hogy milyen érzés lehet ez nekem :(

2013. márc. 10. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt neki így elmondtad már egyértelműen? Mit válaszolt rá? Ha azt, hogy oké, megpróbál változni, de nem történt mégsem semmi, akkor -szerintem - ki akarja provokálni, hogy te und el a mellőzést és szakíts vele végleg.

Ha azt, hogy bocs, de én így érzem jól magam, akkor ugyanaz a helyzet mint az előző lehetőségként. Szerintem nem kisebb időre kéne szakítanotok, hanem egy hosszabb szünetet tartanotok. 4 év hosszú idő. Mindkettőtöknek alkalma lenne átgondolni, hogy érdemes-e megpróbálni újrakezdeni és felépíteni a kapcsolatotokat? Vagy jobb békésen belátni, hogy mégsem egymásnak teremtett titeket a sors, és szépen elbúcsúzni egymástól. Most "kapcsolatban" vagytok, de te nem érzed jól magad, ő meg úgy érzi jól magát, ha nincs veled. Mi értelme van ennek?

2013. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!