Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apám csalja anyámat. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám csalja anyámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom fater faszbuk jelszavát. Levelezget egy volt osztánytársával aki egy elvált nő. Már mindenféle perverz dolgokról beszéltek, meg találka is lesz. Engem mindez annyira de nagyon idegesít, hogy nem is tudok másra koncentrálni, a tanulás se megy. Ez az idióta gyökér fassz meg egyfolytában hitegeti anyát, hogy neki csak ő az egyetlen. Ez előtt is volt egy volt osztálytárs, csak az még iwiwen volt, férjes asszony és volt annyi esze, hogy idejében megszakítsa a kapcsolatot ezzel a pöccsel. Nagyapám ( fater faterja) szintén megcsalta nagyanyámat, ezt épp fater közölte nagyival!!! És fater is 20 év körül volt, mint én most. Milyen ironikus, nemde? El is váltak. Én ezt nem szeretném. Gondolkoztam azon, hogy felkeresem a némbert és megpróbálom vele tisztázni a dolgot, ha nem megy megfenyegetem. Fater amúgy egy tipikus macsó, jóképű, de korlátolt agyi képességekkel rendelkezik és folyton hazudik, de néha olyanokat hogy a fülem ketté áll. Mit csináljak?
2013. márc. 10. 16:03
1 2 3 4 5
 1/48 fospuska ***** válasza:
100%
apáddal beszélj,hogy találjon ki valami gerinces megoldást,mert különben 2 nap múlva elmondod anyádnak.
2013. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
már 20 éve házasok, én erről a 2 esetről tudok csak biztosat, de több is volt, az fix. 20/F
2013. márc. 10. 16:08
 3/48 fospuska ***** válasza:
azért. és mondd meg apádnak,ne legyen már ennyire hülye...
2013. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
fospuska! ezen már én is gondolkoztam. de ezt túl drasztikusnak vélem. az nem jobb, ha a nővel beszélnék?
2013. márc. 10. 16:13
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek fossal, beszélj apáddal, aztán megjön az esze valószínűleg.. Csak legyél határozott
2013. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Ha apád ilyen együgyű ,próbáld meg rávenni hogy válltoztasson az életvitelén ha kell zsarold meg azzal hogy elmondod anyukádnak.De hidd el előbb-utóbb jönni fog egy másik un.osztálytárs!
2013. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 fospuska ***** válasza:
én faterral beszélnék,ha megharagszik,ha nem. úgyis megtudja a nőtől,hogy bukott le. az a szál is hozzád fog vezetni.
2013. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
54%
Én meg valahogy anyud tudtára adnám, ez a kettejük dolga, intézzék ők el, én ebből kimaradnék!
2013. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne szólj bele a szüleid szerelmi életébe...
2013. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
0%

Ne hari lányka, de remélem, ha egyszer gyermekem lesz, az nem fog a facebook adataimban túrkálni és beleszólni a szülei magánéletébe.


Te érzed magad az apjának, vagy ez mégis hogy van nálatok?

2013. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!