Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » álltunk sorba a pénztárnál ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

álltunk sorba a pénztárnál ma a barátommal. Megakartam puszilni, de elhúzta a fejét h: ne már! Most ebbe mi volt olyan rossz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És pontosan abban a pillanatba hoppanál oda melléd? Mert a párkapcsoaltotok ezen szakasza ott kezdödik hogy állto ksorban két méterrel a pénztártól?

Hidd el, nem fogsz arrol senkit sem meggyőzni, hogy nem lett ovlna alkalmad - elöbb amikor kettesben vagytok vagy utána mikor már kettesben vagytok - megpuszilni... szerintem nem haltál volna bele ha ezt kivárod, illetve senki sem szoritott pisztolyt a fejedhez, hogy "márpedig, most puszild meg..." Nem az érzelmekkel van itt a baj, hanem azzal, hogy rosz helyen rosz időben probálkoztál...

2013. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pendulum92 ***** válasza:
Gyerek még nagyon.
2013. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nálunk szerencsére sosem volt gond, semmi ilyesmi, néha még játszunk is, meglegyintjük a másikat.. Nem kell mindig mindent komolyan venni. Persze tudunk viselkedni, ha akarunk, de ne hogy megszabják, h mikor érezzük jól magunk.

Ha meg nem tetszik, ne nézzen oda.


Lehet rossz napja volt, v kitudja, máshol járt esze, s megzavartad.

(N)

2013. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!