Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbánjam hogy szakítottam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánjam hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés
igazándiból nagyon hiányzik,de abban a helyzetben nem bánom amit tettem. Legjobb tudomásom szerint nem csalt meg,és én sem őt. Egyszerűen azt éreztem hogy ő nem szeret igazán. Utóbb inkább arról volt szó hogy nem tudta kifejezni irányomban. Aztán a sok apró dolog összejött és én már idegileg padlón voltam. Ennek 10 hónapja. De egyszerűen még mindig hiányzik, nem kezdem új dologba mert nem érdekel más. irtam neki h legyünk barátok, ezt ugyan kedvesen de elhárította.Vélemény? egyszerűen ő nekem olyan h vagy minden létező kapcsolatot megszítok vele, vagy nem tudom ..kívánom h boldog legyen nem erről van szó..az nem megy h elnézegessem hogy alakul az élete és én se akarom h lássa az én életemet, igy h nekem ő volt a a Nagy betűs szerelem.. :( Lelkifurdalásom van hogy esetleg én rontottam el valamit,szerintetek ?
2013. márc. 11. 23:01
 1/6 Paulik Áron ***** válasza:
Akivel egy komolyabb ideig együtt voltál, az mindenképpen hiányozni fog, akkor is, ha valójában nem érdemes újrakezdeni. Ugyanakkor láttunk már rá példát, hogy ilyen újra egymásra talált párkapcsolat jól kezdett működni. Mondd el neki nyugodtan, amit érzel, és légy kíváncsi arra, amit ő. Ha viszont így sem akar belemenni, akkor fogadd el.
2013. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha tényleg megbántad, akkor mondd el neki, fő, hogy tiszta lappal induljon mindenki. Sokáig voltatok együtt szakítás előtt?
2013. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem sokat..de nagyon intenzív érzelmi élmény volt. amugy a legutóbbi levelemet már el se olvasta. :(
2013. márc. 13. 22:55
 4/6 anonim válasza:
Na most ezt nem értem. Te szakítottál vele, de most ő volt az, aki az utolsó leveled már meg se nézte... most akkor ki akar kit, vagy ki nem akar kit?
2013. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

pat helyzet, nem tudom, igazándiból.. én ugye azt irtam a barátja lennék, ezt elhárította. De azért nem akartam lerohanni hisz azt se tudom mi van vele, még is sok idő eltelt .a barátságot elutasította. lehet én is hülye vagyok, h nem azt írtam amit konkrétan érzek..-

nem értem amit kérdezel.. végül is akkor ezzel ő megadta választ? v félreértjük egymást ?

2013. márc. 13. 23:09
 6/6 anonim válasza:

Te barátságot ajánlottál neki, azért, mert nem akartad lerohanni?

Mert akkor nagyon elszúrtad...

Ha egy nő azt írja egy fiúnak, hogy barátságot tud ajánlani, akkor a srác egyből tudja, hogy ez elutasítás és nem akarsz tőle semmi komolyat.

2013. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!