Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szenvedtem, majd szakítottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molly.19 kérdése:

Szenvedtem, majd szakítottam, de megbántam. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok,szeretném a segítségeteket kéni!

A párommal fiatalon jöttem össze (15 évesen) és nagyon boldogok voltunk,tökéletesek. Szerelmes lettem belé! Ő az első párom és én is neki. Egyszerűen nem tudtam vele betelni,imádtam! A bőre illata,a szeme,az ölelés,a csókja, a nézése, a kedvessége...Minden egyes porcikáját imádtam! De sajnos az emberek az idő múlásával változnak, ami kell is, de ez a változás sajnos rossz irányba fordult nála! Olyan dolgokat kezdett csinálni amitől elhidegültem tőle. Egyfajta lelki terror volt számomra ez a változása, és ennek hatására sajnos eképpen megváltoztam. Ez tavaly nyáron kezdődött akkor kezdtem érezni,hogy nem szeret és idén januárban léptem,akkor azt mondta megváltozik! Meglepő módon nem tette,pedig nem kértem,hogy változzon meg,csak legyen olyan akibe beleszerettem! Aztán februárban meguntam és véget akartam vetni ennek az egésznek,de kért végső esélyt. Bíztam benne....De még inkább sehol semmi. Aztán múlt héten véget vetettem ennek egy vita közepén,és borzasztóan fájt,hogy csak ilyen egyszerűen elenged pedig "szerelmes" belém. Már ma nagyon hiányzott,és megbántam,hiszen az életem részévé vált,mindig együtt voltunk. A szakítás előtt semmit nem éreztem iránta de most,hogy elveszítettem rájöttem,hogy szeretem,méghozzá nem is kicsit! Ezt el is mondtam neki és Ő szívesen újrakezdené velem de csak úgy, hogyha én kérdezné meg,hogy lehetnék-e a barátnője... Én ezzel nem értek egyet! Miért a nő kérdezze meg egy férfitól? Hogy néz az ki? Hová süllyed ez a mai világ?? Egyébként is ő sem kérdezte meg tőlem,hogy lenék-e a barátnője csak "kialakult". Mit kellene tennem?

19/N



2013. márc. 4. 17:34
 1/8 ASOT ***** válasza:

Azt azért tartsd szem előtt hogy te szakítottál vele és nem ő veled.

ÉS tudtommal ő neked az atyaúristen szóval ez hülyeség h hová süllyed a világ...talán meg kéne tenned...

2013. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Késő bánat, eb gondolat.
2013. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rálépsz valakinek a lábára, akkor is elvárod, hogy ő kérjen bocsánatot?
2013. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokáig hitegetett,meguntam és véget vetettem. Most mégis ugorjak a karjaiba és kérjem vissza magam,mert nm volt elég a hitegetésből?
2013. márc. 4. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az,hogy ennek már nem sok értelme van ,én is 1 hete szakítottam a barátommal,nagyon nehéz nélküle,és fáj,h már sosem lesz olyan ,mint régen.

Ahol egyszer valami elszakadt ,az sosem lesz már az igazi.Tudom ,hogy nagyon nehéz,de jobb ha megpróbálsz nélküle élni. :/

2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még ha az olyan könnyű lenne! Osztálytársam a párom.
2013. márc. 4. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakítani egyetlen perc,csak ami utána jön az ami borzalmas.

Mérlegeld a dolgokat,van -e még értelme folytatni.

Fiatal vagy,előtted az élet :)

2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen tényleg borzasztó!

Köszönöm a választ!


a 2-esnek és a 3-asnak üzenném,hogy legközelebb úgy írjanak ilyen jellegű hozzászólást ha tudják mi is az a szerelem és szerelmesnek lenni,egyébként meg maradjanak csendben ha értelmes hozzászólást nem tudnak írni,köszönöm!

2013. márc. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!