Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családja nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja nem igazán szeret, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párom családja, a hátam mögött tudom, hogy nem fogad el 100%-ig, a szemembe viszont úgy tesznek, mintha elfogadnának családtagként. Én is csináltam olyat a kapcsolatunkban amire nem vagyok büszke, a családja is tudja ezt, gondolom ezért is vannak fenntartásaik velem kapcsolatban. A páromnak viszont nagyon fontos, hogy jóban legyünk. Engem viszont zavar ha elmegyünk egy családi eseményre, h tudom nem őszinte a kedvesség. mit tegyek?

#család #szülő #nem fogadnak el
2013. márc. 12. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egyedi probléma. Elviselni, tűrni kell, a legtöbb helyen ez megy. Engem is rühell a párom családja, azt hiszem elsősorban azért, mert túlságosan ambiciózus és önálló vagyok, makacs és kitartó, a családja pedig szereti a páromat olyan kis bábnak, amilyen azelőtt volt, hogy engem megismert. Én sem kedvelem őket különösebben, azt hiszem, ennek leginkább ahhoz van köze, hogy úgy érzem, elítélnek.


Szóval elviselem, hogy színészkednek és színészkedem én is. Igyekszem minél kevesebbet arra járni, és örülök, hogy elviselnek és megtűrnek, mert azután úgyis elvégezzük a tanulmányainkat és elhúzunk a városból, akkor pedig nem fognak ők számítani, egyedül csak az, hogy mi ketten szeretjük egymást.

2013. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nálunk az a probléma, hogy a párom imádja a családját, és nagyon szoros kapcsolatot ápol velük, amit tőlem is elvár, szóval nem tudom kerülni őket..
2013. márc. 12. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem két út van: az elkerülés, illetve az elfogadtatás. Az elkerülés talán nem a legjobb, hiszen a párod szereti őket nagyon. Az elfogadtatás olyan dolgokból állna, hogy segíteni a családtagoknak, amikor szükségük van rá. Ha tényleg kell a segítség és ott vagy és önzetlenül segítesz, tök mindegy mit csináltál előtte, akkor az egy áttörési pont lehet. Ha nincs annyira szükségük segítségre, akkor lehet, hogy nem lesznek hajlandók elfogadni. Ezen kívül látniuk kell, hogy boldoggá teszed a párodat, ez önmagában terápiás tud lenni kapcsolat szempontból szerintem. Addig tűrni kell. Esetleg egy-egy családtaggal közös érdeklődési kört keresni, amin keresztül el tudsz indítani egy őszinte beszélgetést. Mindenesetre az elfogadás azt jelenti, hogy többet kell velük beszélgetned, részt venned a dolgokban. Biztos jelenti azt is, hogy lesz egy nehezebb időszak, amikor nem olyan kellemes ezt csinálni, de akár szerencséd is lehet, és mindjárt szükségük is lehet valamire, amiben pont te tudsz segíteni.

Az, akitől tényleg elfogadunk segítséget, és tényleg segít is nekünk, utána nem nagyon maradhat ellenszenves szerintem, főleg ha önzetlenül teszi.

2013. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Pont mi nàlunk... nàlunk a csajom nem tartotta fontosnak, hogy elfogadtassa magàt (talàn inkàbb ö kellett volna elfogadja a csalàdom?).


Màr mindegy....


Gondolom legfökèppen azzal van a bajuk, amire nem vagy büszke (ne firtassuk). A csalàd termèszetesen olyan pàr szeretne a gyeretnek, akire lehet èpìteni.

Tehàt a csaj legyen: hàzias, dekoratìv, talpraesett, ne elb.ssza a pènzt hanem toljà közösen azt a bizonyos "szekeret", ne legyen a viselkedèsèben a fèlrek.ràs lehetösège.


Ezek a legfontosabb dolgok, amit elvàr a baràtod csalàdja. Ha olyat teszel, ami miatt màr nem hisz benned, akkor elàstad magad. Utàna te is ès a baràtod is kemèyen harcolhattok, hogy elfogadjanak....

2013. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet, érzem, hogy a párom családja nem igazán kedvel, sőt ha a párom nincs a közelben, ki is mutatják... beszéltem már erről a párommal, de ő ha rákérdez mi a baj velem, ők mindig azt mondják, hogy szeretnek...

Szóval nem tudsz mást tenni, el kell tűrnöd, játszd el te is a kedvességet, ez minden amit tehetsz.

2013. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. egyáltalán nem ilyen dolog történt amire nem vagyok büszke.. hanem elolvastam valamit amihez nem lett volna jogom, és nem kellett volna.. ami egyébként csak kettőnkre tartozna de mindegy
2013. márc. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!