Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ez, hogy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez, hogy ennyi idő után se tudja igazán, hogy szeret-e?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtünk meg, akkor neki még másik lány kellett (már régóta szerelmes volt belé, de nem jött össze a dolog). Azt tudom, hogy egyből tetszettem neki meg kedvelt is, szóval azért jóban lettünk, és elég nagy vonzalom volt köztünk, mindenki ezt mondta aki látott minket együtt.

De sokáig még a másik csajt akarta, elég őszinte típus, szóval ezt nem is titkolta. Aztán elkezdtünk randizgatni, eközben se volt még rajta túl teljesen, mikor már úgy érezte, hogy cseppet sem érdekli (megmondta a csajnak is, megszakítottak minden kapcsolatot), utána még eltelt 1-2 hét és összejöttünk. Mindketten úgy érezzük, hogy a másik az az ember, aki a lehető legjobban hozzánk illik, egymásnál jobban hozzánk illő párt kizárt, hogy valaha találnánk. Mikor majdnem három hónapja voltunk együtt, akkor mondta először, hogy szeret, meg akkoriban volt egy csomó szerelmi vallomása (persze előtte is voltak ilyenek, de akkor tudtam, hogy nem szeret úgy igazán (a szó legmélyebb értelmében véve), ezt utólag mondta is, hogy akkor még nem tudta, hogy ez csak vajon fellángolás vagy komolyabb dolog lesz, mert annyira hirtelen jött. Most 4 hónapja vagyunk együtt, de megint azt érzem, mint régebben, hogy nem szeret... szerintem ő maga se tudja ezt eldönteni. (Jó és itt szögezzük le, hogy a szeretet szón azt érti ő is, meg én is,hogy a másikról azt érzed, hogy ő életed párja... stb, szóval nem azt, hogy hmm jól érzem magam vele, tetszik...stb ...)

Mit gondoltok? Ez probléma vagy felesleges ezzel törődnöm és csak élvezzem a kapcsolatot?

22 éves ő is és én is


2013. márc. 6. 10:53
 1/1 ketrinkee válasza:
hat ha szeet teged akor biztos kimutasa es nem kel neki mas csak te .....remelem o jarkalt utanad es nem te....mert ..akor..egy fiu...ra...jon..hogy....te mec ra..nem pedig o..... kerdezgesd fel ot hogy szerece...?? ...es..mar 4 honapja egyut vagytok...es nem latod rajta hogy szeret teged biz magadba jo csaj vagy...szedicsd meg ot... kerdezgesd fel ot mindenel...ha meg nem valaszol hogy..szeret..akor had ot..es..meg a telefont se ved fel ha hivna...... melozdot el..... .es utana rajon hogy hijanyzol neki...es nelkuled..nem tud elni.
2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!