Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? , hiszen tudom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? , hiszen tudom őt elfelejteni! Pedig azóta lett volna már sok uj kapcsolatom!

Figyelt kérdés

van egy fiu,akivel egy suliba jártam,de miután elment,elfelejtettem.Aztán egy lagziba ujból taliztunk és mindketten nagyon meglepődtünk!nagyon jól éreztük magunkat egymás sársaságaban,sokat dumáltunk,aztán már smároltunk,kézenfogvajártunk,és reggelig együtt buliztunk!!utánna vártam h történjen vami,de nem volt semmi!!nagyon szomoru voltam,hiszen tudomásul kellet vennem,h én csak egy voltam a sok közül,és h elkell felejtenem!

aztán találkoztunk egy ünnepségen,nagyon bámult,én pedig ránéztem,de utánna rögtön elfordultam,hiszen mit tehettem volna!

azután magam hibáztattam,hiszen lehet ha akkor nem fordulok el tőle,oda jön és bocsánatot kér h nem hivott fel vagy ilyesmi!!

azóta már eltelt egy hónap,és egy pár fiu próbálkozott is nálam,de én mindet elutasitottam,mert mindenkiben őt keresem!!róla álmodok,rá gondolok napjaim 90%ában,és meghalok nélküle!!!azóta mindig azt várom hátha felhív,vagy ír nekem,de semmi!!!tudom h reménytelen,de én akkor se tudom elfelejteni,nem tudom h miért!


2009. szept. 14. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Miét várod, hogy ő keresen. Lépd meg te az első lépést. Nem gáz ha egy csaj teszi meg.
2009. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,de nagyon félek,hiszen ha teccenék neki ak már egy hónapja bőven lett volna ideje nekem irni!!egyébként se az a lány vagyok aki kezdeményez,inkább felfogom ha nem kellek neki,de nála más a helyzet !bármit teszek nem sikerül!!!
2009. szept. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!