Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetem a volt barátom 6 év után?

Figyelt kérdés
6 évvel ezelőtt volt egy fiú az életemben, minden értelemben ő volt az első. 1,5 évig voltunk együtt. Aztán szakítottunk és elköltöztem a városból is. Haraggal váltunk el, nem tartottuk a kapcsolatot. 5 év után most egy egyetemre járunk neki lassan 3 éve kapcsolata van. Az iskolában néha összefutunk és érzem örül ha lát mindig odajön beszélgetni, egyszer 3 órát beszélgettünk és mondta, hogy ez a helyzet neki nagyon furcsa, mert kettős érzései vannak velem kapcsolatban, de talán majd idővel elmúlik. Már 3 hónap eltelt és elhatároztam, hogy elmondom, hogy bennem még mindig érzéseket kavar fel ha meglátom. Nagyon semlegesen reagált: értem, oké. Pedig hosszan írtam neki. Aztán pár napra rá írogatott nekem és sokat leveleztünk, de hirtelen megszakadt ez a levelezés és a suliban is egyre ritkábban láttam. mindez 3 hónapja volt. 2 napja belefutottam láttam, az arcán hogy örült, beszélgettünk, és feldobtam neki, hogy ha van kedve látogasson meg valamikor, rögtön igent mondott és meg is lepődtem, visszakérdeztem, hogy tényleg? Tényleg eljössz hozzám? Másnap este 8-kor eljött főztem neki vacsorát beszélgettünk sokat, éreztem hogy mindketten ugyanarra gondolunk, hogy ez most mennyire fura, de olyan jót beszélgettünk... evés közben kétszer is elmondta, hogy majd jön máskor is... Én a barátnője helyében tuti féltékeny lennék... nem történt semmi, de este 10 kor ment haza, adott két puszit pedig 5 éve még csak hozzá sem értem és eddig sem puszilgattuk egymást... Nagyon jól éreztem magam, szerintem ő is. Szerintetek van esélyem visszakapni?
2013. márc. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
meg van az esélyed rá h vissza szerezd de ez kinek lenne jó? ha egyszer már nem működött miért gondolod h most fog? megint együtt lesztek egy évig max majd megint csalódni fogsz benne...de ha neked ez kell akkor hajrá:S
2013. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van.
2013. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ma már volt ez a kérdés.szerintem nincs esélyed,ha nagyon érdekelnéd,szakítana a barátnőjével vagy reagált volna rendesen a te érzelmi coming out-odra,de így....szerintem veszett ügy.esetleg talonba tesz,de az meg milyen már.

engedd el,ne nehezítsd meg mindkettőtök dolgát,és különben is neked hogy esne,ha valaki el akarná venni a pasidat?nem jó ötlet.elhiszem,hogy megszépültek az emlékek,de tovább kellene lépned

2013. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!