Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? És hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? És hogyan "szerezhetném vissza" az eddigi munkám elveszett gyümölcsét?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kérlek olvasd el!

Nagyon tetszik egy fiú. A padtársam. Ezért ugyebár minden órán hülyülünk, és papírfecnikre írogatva dumálunk. Meg is tudtam, hogy hova szeretne menni középsuliba. Rengetegszer hozzám ér órákon, amikor leül mellém egyszer "megszédült" és majdnem az ölembe feküdt. Kínos egy szitu volt. Tudom, hogy nem egy csajozós típus, igaz, tudja magáról, hogy egy álompasi(igaz nem ilyen erős megfogalmazásban. :D), de szerintem van egy kis komplexusa, mert szemüveges. Azt hiszi, hogy senkinek sem tetszik. Pedig ohóó, de mennyire tetszik VALAKINEK. :D

Szóval. Eddig tök jól haladtam, hogy megszerezzem, már egyszer zenesuliból el is akart kísérni a buszmegállóba. Pedig a biztos nulláról indultam, és rengeteget fejlődött a "kapcsolatunk".

Erre jön egy lány, aki mindene verseng velem. De tényleg! MINDENEN! Egyszer azon sértődött be 3.-ban, hogy ugyan olyan sálam volt, mint neki, és ezért több hónapon keresztül bunkózott, és csúfolt. Viszont már egy ideje "felszínes kapcsolatot" ápolunk, ami abból áll, hogy jópofizunk egymással, de mindig tudjuk egymásról, már a járásából(legalábbis én) hogy mire készül. Annyira kiismertem már...

És most ez a csaj rászállt A Fiúra. Utálom, ha rámosolyog, utálom ha a közelébe megy. Mégis egyre inkább elédesgeti magához, tőlem. Pedig neki nem tetszik. Belsős infóim vannak erről a témáról. Mindegy.

Egyre inkább azon veszem észre magam, hogy elveszik a munkám gyümölcsét, és eltűnik, teljességgel kámforrá válik a kapcsolatunk a padtársammal. Egyre többet van azzal a csajjal, egyre többet mosolyog rá, egyre többször van vele, és tegnap azon kapom magam, hogy a barátnőim megszólalnak: "vegyél mély levegőt, és nézz hátra.."

Ki megy ki az ajtón A Fiúval? KI?? Az a ribizli.. -_-

Úgy megszédültem, a sírógörcs kerülgetett.. Szinte már fizikailag fájt.

Aha. Most ha olvasod, azt hiszed, túldramatizálom a dolgot. Pedig nem. Szörnyű érzés volt látni, amint kilépnek az ajtón, és együtt indulnak a buszmegállóba. Megsemmisültem. Elhatároztam, hogy nem fog érdekelni A Fiú és az a lotyó sem. Pedig annyira fáj. :(

Köszi, hogy elolvastad, és kérlek segíts. :(

L/14



2013. márc. 14. 21:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Éés, megpróbáltam kicsit leszakadni róla. Tök máshogy sült el..

A barátnőmmel órán beszélgettünk(papírfecni-mail lvl 9000 xd) és egyik levélben egy másik srácról írtam, és nem akartam, hogy a fiú elolvassa. Mikor meg azt akartam, hogy "véletlenül" elolvassa, akkor le se sz@rta, amikor meg tökre nem akartam, hogy hozzájusson a levélkémhez, akkor egyszerűen belenyúlt a tolltartómba, és elolvasta. Én megkértem, hogy ne olvassa el, de nem figyelt rám.

Az arca ekkor a szomorú és a csalódott árnyalataiban tükröződött, megpróbálta leplezni, de nem sikerült..

Óra után megkérdezte Azt a ribizlit, hogy mennek-e együtt a buszmegállóba.. :'(

Áhh.. talán még tudok javítani ezen. :(

2013. márc. 18. 18:16
 12/15 Tüng. válasza:
Azóta mi történt ? Mond el, akkor tudok segíteni, én is ilyesféle helyzetben voltam, de aztán megfogadtam hogy HÁZI NYÚLRA NEM LÖVÜNK! Lehet, hogy hülyeség, de gondolj bele... megúnod egy idő után a srácot, 14 éves vagy, előtted az élet. Ne menj abba a suliba amelyikbe ő, vagy ha abbamész akkor ne egy osztályba!
2013. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy suliba fogunk járni, mert ő eleve másik városba megy gimibe, mint én. Hacsak nem jön át, mert a tagozatainknak ugyan az a "témája". Azóta próbálom haverként kezelni, de nem telik el úgy nap, hogy ne álmodjak vele, vagy ne zuhanjak össze a féltékenységtől, ha a kis ribizlivel foglalkozik. Tudom, ez nagyon önző dolog, de idegesít, hogy mással is foglalkozik... :D
2013. jún. 1. 12:29
 14/15 A kérdező kommentje:
De amióta tudja, hogy szerelmes vagyok belé, meg meg is beszéltük a dolgot, azóta kevesebb a feszkó, amikor beszélgetünk, szerintem ő is sokkal felszabadultabban viselkedik velem. :)
2013. jún. 1. 12:30
 15/15 Tüng. válasza:
Ennek örülök!:) Sok sikert ezek után :P
2013. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!