Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi van a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi van a barátommal, mitől változott meg?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, legalábbis én Őt nagyon, mint az elején.

Viszont mostanában eléggé furán viselkedik, nem tudom mi ennek az oka. Arról van szó, hogy eléggé 'lekezelő' néha velem. Eleinte nagyon-nagyon kedves volt velem, odaadó volt, és nagyon figyelmes volt mikor beszéltünk stb, tökéletesnek tűnt.

Viszont mostanában észrevettem, hogy lekezelően beszél néha, főleg telefonon. Például egyik este beszéltünk telón, és mondtam neki mennyire várom a következő közös programunkat, mikor kettesben megyünk el valahova, és hogy mennyire jó lesz!Erre fel ő: 'Tényleg?nem mondod...'

Akármikor mondok neki valamit, amikor épp nincs téma, és szeretnék felhozni valamit, hogy ne legyen síri csend, többször válaszolja, hogy 'na nem mondod...' nem tudom miért, de nekem ez rosszul esik, mikor így beszél, és van amikor teljesen flegma. Az elején nem volt ilyen! Csodálkoztam is, hogy lehet egy fiú ennyire kedves, mint ő, és tessék...Szerintetek mi lehet a változás oka?Mikor együtt vagyunk többször mondja mennyire szeret, bújik, mint egy kis mackó, ilyenkor nagyon édes, és látom rajta, hogy szeret, de nem tudom miért ilyen néha. A múltkor pl mondott egy nagyon vicces sztorit, az egyik rokonával kapcsolatos, és elkezdtem nevetni rajta, mivel jó humora van, és tetszett amit mondott, és kifigurázta, ahogy nevettem, és azt mondta, hogy mennyit tudok még nevetni rajta? Ez is rosszul esett, és tisztára komoly lettem. Majd később észrevette magát, bocsánatot kért, hogy azt mondta, és mondta, hogy nevessek, mert nagyon szereti hallani -,- Nem tudom mire vélni ezt. Szerintetek? Már nem szeret, vagy ilyen az igazi énje, és csak túl reagálom? A barátaival is eléggé flegmán beszél, de az elején azt hittem velem mindig ilyen 'kis angyal'marad. Bocsi, hogy hosszú lett, de remélem érkeznek értelmes válaszok. 16L


2013. márc. 15. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg más lány biztosan nincs a képben, és én vagyok neki az első. Általában olyan, mint régen is volt, de elő tör belőle néha az, és ilyenkor rosszul esik :/
2013. márc. 15. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nála elmúlt már a szerelem!a telóban pedig lehet azért ilyen mert nincs egyedül vagy hallják amit mond
2013. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor nem szeret már?:( abba bele halnék.

Amúgy meg mindig ott telefonál, ahol egyedül van....

2013. márc. 15. 16:33
 4/8 anonim válasza:

szerintem még nem múlt el a szerelem

az elején azért volt kedves hogy megszerezzen és mivel mostmár tudja hogy vele maradsz előbújt a valódi énje

de biztos hogy szeret még csak hát ő ilyen

fogadd el így :) de ha nagyon zavar mond meg neki amit érzel

2013. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy még szeret de akit szeretünk azzal nem vagyunk lekezelőek föleg nem 4hónap után kivéve ha alapjáraton ilyen bunkó a természete..
2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huh, az enyém nekem mindig azt mondja: "csinálj amit akarsz..." Aztán a továbbiakban már nem érdekli a dolog... Pedig ő is kedves volt ám nagyon, meg néha most is az. Néha...
2013. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszeru en is ilyen vok!tudom h biztos pont a csaj es elszall az agyunk azt hisszuk barmit megtehetunk...ilyessz ra rendesen...neh azt higgye h a es csak is o lehet a minden...tedd feltekennye...h jobbna teperjen nallad.ja de attol meg lehet no a dologban
2013. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat! Lehet, hogy az van, túl természetesnek veszi, hogy vele vagyok...mert azért látom rajta, hogy szeret, mikor együtt vagyunk.
2013. márc. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!