Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi csapodár nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi csapodár nő?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok, ez kemény statisztika. A keresőbe a "megcsaltam" szóra visszakerestem a legutóbbi 100 kérdést. Érdekelnek az arányok?

100 megcsalásra 72 női és 28 férfi megcsalás jut. És akkor a férfiak a köcsögök. Kicsit magukba nézhetnek ezután a nők.


2013. márc. 15. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tényleg ne általánosíts, mert számomra a legfontosabb a hűség, és nő vagyok.
2013. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Na és persze, nagyrészt mindenkinek az volt a legnagyobb baja, hogy elmondja-e, mert nem akarja hogy szakítsanak vele, mert mindennél jobban szereti őt.

"Megcsaltam, de szeretem."

2013. márc. 15. 16:37
 3/21 anonim ***** válasza:

Nos ez így van. De a nők sose néznek magukba csak minket okolnak és ha valami bajuk van nem szólnak keresnek valami szeretőt ha lehet többet.

Szeretik ha elhalmozza mindenki őket ajándékokkal.

A mai lányok meg mindegyik majdnem kivétel nélkül k*rva.

2013. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

3as!


Azért nem kellene ilyeneket írnod! És még ne hívjuk a pasikat köcsögöknek? Te vagy rá az élő példa, annyira bunkó vagy!

2013. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem bunkó csak realista.
2013. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 LeftBehind ***** válasza:
Csak azt lehet megcsalni,aki elég hülye,hogy hagyja. Ha a megcsalás egyenes következménye lenne,hogy a csaj azonnal röpül,garantáltan nem lennének félrelépések. És senki ne értse félre,nem azt mondom,hogy ha valakinek boldogtalan a kapcsolata,az rohadjon meg benne. Vagy próbáld rendezni vagy lépj ki belőle,de a megcsalásnak tényleg semmi értelme nincs.
2013. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
ebből a nagyokos statisztikádból nehezen lehet következtetni,mert valószínűleg az oldalon több nő tesz fel ebben a témakörben kérdést,mint férfi.erre nem gondoltál?és szerintem foglald el magad valami értelmesebbel :D
2013. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert a férfiak nem itt siránkoznak.
2013. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

De a csaj szemszögéből van értelme mert ha a férje nem tud róla akkor két életet élhet mindkét férfi előnyeivel.

Az ilyenek úgy kihasználják a pasijukat ,ahogy csak lehet.

2013. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Olyan kérdést vettem bele, aminek története is van és egyértelműen ki lehetett hámozni, hogy ki kit csalt meg. De általássátok csak magatokat, ti hűség szobrai. :DDD
2013. márc. 15. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!