Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Csak önmagam árnyéka vagyok. (hosszú)

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor az akkori munkahelyemen ismerkedtem meg egy sráccal 4 évvel fiatalabb volt nálam,de szinte szerelem volt első látásra. Azt éreztem,amit már évek óta nem! Nagyon szerettük egymást,mi voltunk a munkahelyen az álompár. Fél év után megkérte a kezem. Minden olyan szép volt. Aztán elvesztettem a munkám és az eljegyzés után olyan lett,mintha ezzel minden le lenne tudva,mindta ez már azt jelentené,hogy örökre mellette leszek,akármit csinál.

Aztán elkezdett úgy eljárkálni bulizni,hogy titokban.Aztán más lányokkal táncolt,aztán volt,hogy 2 hétig "nem tudott" hozzám eljönni (én sajnos nem tudtam utazni,mert se munkám se pénzem nem volt).Jött a Karácsony és már hetek óta a szakításon gondokodtam. Már akkor szakítani akartam,mikor megláttam a fényképeket,hogy más lányt ölelget egy buliban,de azt mégis megbocsájtottam. Karácsony 3 napja közül egyiken sem tudott rám egy órát szakítani,rám a menyasszonyára. Összetörtem,csalódott voltam és kétségbeesett. Aztán kimondtam,hogy akkor legyen vége. Volt kicsi könyörgés a részéről,de beletörődött. 2 nap múlva megbeszéltük,hogy átrágjuk magunkat az egészen,de nem jött össze a találka,és bár én szemethúnytam volna minden felett,ő már nem akarta helyrehozni,megoldani a dolgokat. Szakítottunk végleg. Összetörtem teljesen,de meglepő módon 3 hét alatt azt gondoltam,túl vagyok a szakításon és mindenen. elkezdtem újra ismerkedni,randizgatni. Aki tetszett volna,annak én nem kellettem és fordítva.Néha írtam egy-egy sms-t az exnek,de soha nem jött válasz.

Most pedig pár napja történt valami. Nem tudom mi,magam sem értem. De belémhasított ugyanaz a fájdalom,ami akkor ,mikor szakítottunk,elkezdett ugyanúgy hiányozni,ugyanúgy nem találom a helyem és kedvem sincs semmihez. Ugyanolyan kilátástalannak látok mindent ,mint Karácsonykor.

Volt valaki itt még így? Mit tettetek? Sajnos nincs munkám még mindig és bár gőzerővel keresek,semmi eredmény eddig. Barátnőzni nem tudok elmenni,hisz mindenki menyasszony már,mindenkinek meg vannak az ügyes-bajos dolgai. fogalmam sincs mit csináljak,hogy a nap 24 órájában ne az exemre gondoljak. Talán van már neki barátnője,sőt biztos vagyok benne,hogy van.Nem tudom,de érzem valahol. Iszonyatosan rossz és ezt csak azok érthetik meg,akik érezték már ezt!

Kérlek,ne ítélkezzetek,ne bántsatok,hisz most elég nagy bűntetést kapok az élettől:(!

24/N


2013. márc. 16. 02:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Gyúrni? 50kg-os nő létemre :D?
2013. márc. 16. 05:59
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Te azt kérded "miért",én azt kérdem "miért ne" :D

Amúgy nem,de mondjuk valami hozzád valót kereshetnél.

2013. márc. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk tanácsnak jó,csak hát elképzelésem nincs mit sportolhatnék. futni nem bírok,gyúrni nyilván nem fogok.Aztán itt ki is merítettem a dolgokat,mert a többi dolog már pénzbe kerül.
2013. márc. 16. 06:10
 24/25 anonim ***** válasza:
57%
Yoga
2013. márc. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,köszi!
2013. márc. 16. 06:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!