Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt a barátommal.. de ő 6 éve szerelmes belém. kb 2hete valamiért bunkózik, nem tudunk normálisan beszélni, folyton veszekedünk..

szeptemberben megismertem egy srácot, nagyon nagyon megtetszett nekem, de nem sokat beszéltünk és én azt hittem nem jövök be neki. de az utóbbi két hétben suliban minden nap megkeres ahogy csak teheti. ölelget akár több percen keresztül.. mindig puszilgat közben. iszonyat édes és nagyon helyes, az az igazi rossz fiú, akikre én mindig is buktam:// és érzem hogy ő többet akarna tőlem, de én nem szeretném megcsalni a barátomat, de nagyon érdekel ez a srác is... a barátom full az ellentéte, a nyugodt megbízható.. de most hogy folyamatosan veszekedünk, egyre jobban eltaszít magától.. az elején azt hittük hogy ez hosszú távú lesz, de én már érzem hogyha ez így megy tovább engem kikészít. a másik srác meg egyre édesebb egyre jobban vonzódok hozzá.. és mindenki azt mondja hogy annyira összeillünk hogy ilyet még nem láttak... és hogy amikor együtt vagyunk mind a ketten megváltozunk, mintha el lennénk varázsolva.. és ezt én is érzem.. ://


segítsetek.. mit tegyek? teljesen tanácstalan vagyok.


2013. márc. 16. 13:50
 1/3 Hanariko ***** válasza:
sztm először próbáld meg megoldani a dolgot amostani barátoddal, ha még meg lehet, ha nem, akkor egyértelmű szakítás sztm (pláne h már 2 hónap után ilyen) aztán megpróbálhatod a másik sráccal.
2013. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem annak érdekében, hogy te is jól érezd magad és boldog légy, váltsál.
2013. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
.. köszönöm .. ://
2013. márc. 16. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!