Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell minden pasinak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden pasinak egy ribanc és miért nem kó neki egy normális csaj?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy mindenkinek a ribancok kellenek és egyáltalán nem érdeklik őket a normális csajok akik nem teszik ki mindenüket és nem mutogatják a hátsójukat !! Miért nem jók nekik a normális lányok?!?
2013. márc. 16. 20:23
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
akk megosztanâd velem miért nem jò?!?
2013. márc. 16. 21:58
 32/37 anonim ***** válasza:

Rólad semmit sem tudunk például. Az hogy leírod h egy csandes aranyos cukorfalat vagy az egy dolog. De neked is lehet sok sok hibád.

És van itt féltékenység is ahogy már írva lett.

2013. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
nem vagyok fèltèkeny csak szüksègem lenne vkire aki szeret ès ènis szeretem őt ennyi az egész
2013. márc. 16. 22:05
 34/37 anonim ***** válasza:
Akkor nem szabad feladnod és tovább kell keresgélned, nem akad minden bokorban egy hozzánk illő pár.
2013. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hittem, nekem normális csajok kellenek, de a fentiek meggyőztek, hogy egy intelligens ribanccal jobban járok :D


22/F

2013. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Miért kell minden lánynak egy bunkó, tahó, erőszakos, nagypofájú, egoista, beképzetl, önző, hűtlen, agresszív vadálllat és miért nem veszitek észre, miért nem adtok esélyt a félénk, csendes, visszahúzódó, kedves, értelmes fiúknak?
2013. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
én esélyt andnàk nekik de ha én nem kellekk nekik akk nemtudom miről beszélünk
2013. márc. 17. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!