Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, titeket hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket hány éves kortól zavar, ha a férfi még a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha 30 éves és nem él külön, akkor az már kizáró ok?
2013. márc. 17. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez gyakori sajnos nemcsak a fiúknál, a mai gazdasági helyzetben eléggé kitolódik a fészekből való kirepülés. Sokan függnek anyagilag a szülőktől. Nagyon kevesen vannak akik a húszas éveik elején már meg tudják tenni, hogy önálló háztartást vezessenek.

Az más kérdés hogy ha meg tudná tenni, de kényelmesebb ha még 32 évesen anyuci mossa az alsógatyáját és kiszolgálja. Engem ez utóbbi valószínűleg zavarna...

2013. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nemrég olvastam itt, hogy a 20 feletti nők szóba sem állnak olyannal, akinek nincs saját háza.
2013. márc. 17. 12:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt is a bunko amerikaiaktol sz*ptuk el, a hulye filmekbol... Miert ne lakhatna valaki a szuleivel amig szingli? Sott utana is, kotelessegunk gondoskodni a szuleinkrol ha mar idosek.
2013. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki azért nem áll szóba velem,mert 22 évesen a szüleimmel lakom,arra én nem is vagyok kíváncsi és hálát adok a sorsnak,hogy megkímélt egy ilyen embertől.
2013. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
23 fölött
2013. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kizáró ok volt, ha valaki már évek óta dolgozott, mégis a szüleivel élt, holott nyugodtan fenn tudott volna tartani egy albérletet. Vannak olyan esetek, amikor érthető (súlyos megélhetési gondok, beteg szülő ápolása), de amikor egyszerűen jobban szeret anyuci szoknyája mellett, az már nekem gáz, az ilyenektől menekültem. Lehet azért, mert volt már rossz tapasztalatom ilyennel.
2013. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért fizessek havi 50e+rezsit egy albérletért, ahol a kutya nem szól hozzám és még meló után is egyedül vagyok a 4 fal között, ha jó a viszony a szüleimmel és minimális kosztpénzért itthon is ellakhatok? Lehet ti örültök hogy elcseszitek a pénzeteket, de nekem céljaim vannak, így nincs helye felesleges pénzégetésnek.
2013. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 fölött már érdemesebb külön menni a szülőktől, persze csak aki megteheti. Én ismerek két 30 feletti férfit is, egyik havi 100ért dolgozik, szüleivel lakik, mert nincs pénze a külön házra, ez így érthető. A másik véglet, ahol szerintem már inkább az "anyuci mossa a gatyámat én meg henyélek egész nap" típus, 32 éves, havi 400 ezres a fizetése, természetesen nincs barátnője, ahogy én észrevettem mind azután kezdi hanyagolni a pasas, amint megtudja hogy még anyucival lakik. Szóval szerintem ez az a kor, amikor már ha lehetőség nyílik rá, érdemes egy albérletbe menni.
2013. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minek albérlet ilyenkor is? Otthon is lehet önállósodni, pl megfőzök magamnak vagy beteszek 1 mosást. Csak azért nem fogok elköltözni otthonról mert elmúlok 30 de nincs senkim kivel össze költözhetek, egyedül meg éljenek a remeték..
2013. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!