Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy a nők a pénzre mennek?

Figyelt kérdés
Biztos van olyan nő, aki a pénzre megy, de azért szerintem, ebből nőtípusból kevés van. Én rengeteg nővel ismerkedtem eddig 28 éves vagyok, de ismerkedésem során egyetlen nőnél tapasztaltam, hogy az volt a baj hogy szegény vagyok.
2013. márc. 17. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján.
2013. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mert azaz igazság, hogy sokan mennek erre rá valóban! Még ha nem is pontosan úgy hogy gazdag legyen de tartsa el legyen meg mindene.

Vannak akik meg egy bizonyos kor után már olyat keresnek aki tutira eltartja majd őt meg a leendő gyermekét.

2013. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Eltartja..?? szánalmas! Talán a pasi fog otthon maradni a gyerekkel? A pasi fogja feladni a munkáját, a karrierjét? NEM! Nyilván körberöhögné a feleségét ha az azt akarná, hogy ő legyen a háztartásbeli és a nő meg melózhasson tovább! Akkor meg ne sírjon a szája ha a nő elvárja, hogy keressen jól !!!
2013. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A pénz egyáltalán nem számít.Láthatjátok a saját szemetekkel hiszen az összes hajléktalan boldog házasságban él.

gyk:irónia.

2013. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
(a hajléktalanok azért lettek hajléktalanok mert alkoholisták,játékszenvedélyük van stb stb.. ok-okozat... Nem kell rögtön ironizálni...a végletekig menni...A szegényemberek is élhetnek boldog házasságban!)
2013. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnák?
2013. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz öreg ezzel a beszólással, hogy azért lettek hajléktalanok mert alkoholista... MA Magyarországon BÁRKI utcára kerülhet.. elég csak elveszteni az állását ami sajnos eléggé nagy eséllyel megtörténhet. Utána miből fizeted a számlákat?? férfi prostikra nincs sok igény, 3 hónap után jön a végrehajtó és máris az utcán vagy..

Sok ilyen nőszemély van sajnos aki a pénzre hajt, de ezeket ki lehet szűrni szerintem. Biztos, h mindenkinek lesz egyszer olyan balszerencsés, hogy kifog egy ilyet, de ekkor azonnal tovább kell lépni és keresni mást...

2013. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Azért mennek a pénzre, mert tehetségtelenek, lusták. Legtöbbjük alul iskolázott(vagy rosszul keres). Elvárja a pasitól azt amihez ő balfék volt. A pasi tegye az asztalra. A házimunkától leesik a gyűrű az ujjáról. Tenni sem akar semmit. X év házasság után kialmolnák a fele vagyont. Ahelyett, hogy elgondolkodnának, hogy anyáink miként is éltek. Ők még tettek az asztalra. Ezek után csodálkoznak azon, hogy a férfiak csak kihasználják őket. Jóban-rosszban, egészségben betegségben össze kell dolgozni. És nem a jóba tenni azt a bizonyost.
2017. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyik pasi ismerôsöm is ezt vallja még is kell az igényes nő!Akkor sajnàljam hogy minden nő arra utazik jajj szegény!Akkor nem kell panaszkodni hanem mêltósàg teljesenviselni hogy tulélték és nem lettek roncsok!
2017. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Igen, az összes csak a pénzre megy. Tapasztalatból mondom. És az a legviccesebb, mikor látja a nő hogy tele van pénzel a pasi, képes akár direkt teherbe rakatni is magát, csak hogy legyen valami biztosíték hogy nem lép le. Ilyenek a nők. Pénz éhes az osszes :)
2018. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!