Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem kezdek belebetegedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezdek belebetegedni a szakításba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szakított velem egy fiú 3 év után. Nem írhatok neki,nem kereshetem pedig hiányzik és szerintem még nagyon szerelmes vagyok:( Még,ha rá is írnék se tudnék értelmeset megromlott ez a kapcsolat és mindketten az elsők vagyunk egymásnak minden téren, ő még szeretne élni néha úgy érzem én is. Bárkivel is akarnék kapcsolatot úgy érezném megcsalom őt. Szeretem még,hiányzik bárcsak ő is szeretne.. itt vagyok benyugtatózott üveges kómás szemmel és nem tudom hogyan tovább..Suéliba se voltam nem is megyek elegem van mindenből...Már testileg se vagyok a toppon mindenem fáj hányinegerem van...
2013. márc. 18. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy szereted de próbáld meg valahogy kiverni a fejedből!legyél többet a barátnőiddel járj el bulizni és ne roncsold magad a nyugtatókkal! ha annyira szeretett volna a pasid akkor nem engedte volna el a kezed! de belement a szakitásba úgyhogy nem érdemli meg hogy szenvedj miatta!
2013. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy kérdező! A pasi kidobott mint macskát sz@rni mert még élni akar. Nagyívből letojja azt hogy te még szereted. Erre te meg belebetegedsz a szakításba? Szedd már össze magad ne legyél ilyen szánalmas. Éljél, ismerkedj ne pazarold az időd olyanra aki elhagy, nem is szeret.
2013. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, hetekig nyugtatók, alig evés, pánikrohamok..stb. Közölte, hogy sajnos mégsem én vagyok az a nő, akit szeret annyira, hogy elvegyen feleségül. Ezt esküvő előtt 3 hónappal. Előtte 1 héttel még azt terveztük, hogy következő évben kimegyünk Amerikába a régi angoltanárához meg annak a családjához. Másfél évbe telt összesen feldolgozni ezt. Most már új párom van, akit össze sem lehet hasonlítani a régivel. Amikor nézem a páromat, néha eszembe jut, mit rágódtam én annyit a porbafingó, élettelen, lusta exem miatt... Majd te is így leszel. Annyit tanácsolhatok, hogy tedd le lassan a nyugtatókat és egyél rendesen, iskolába pedig járj, mert muszáj. Aztán elmúlik egyszer.
2013. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia. hogy vagy azóta? hogy sikerült túl lenni rajta ? én is ilyen helyzetben vagyok,tönkre tesz az a nyomorult szemét akit szeretek
2014. nov. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senkimégisvalaki ***** válasza:
Sziasztok! Nektek hogy sikerült megbirkózni ezzel ? Ugyenebben a cipőben járok, csak 6 év után és még csak két és fél hónap telt el, neki máris új barátnője van.
2015. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!