Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek belebetegedni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belebetegedni mit tegyek?

Figyelt kérdés

volt párommal azért lett vége mert ezek jelen voltak a kapcsolatban:

-nincs meg a bizalom mindkét oldalról

-nem tudsz tisztelettel nézni a másikra.

-nem tudtok mindent megbeszélni, nem értitek egymást igazán

-teljesen más szellemi szinten akartok élni


Én csak azt éreztem h nem birok benne maradni a kapcsolatban ..de mióta vége ..sajnos érzem h valami nem jó mert amellett h bőgök minden nap egy bizonyos helyen iszonyatosan fáj szintén minden nap :( -megyek is vele orvoshoz.


Nem tudom mit tegyek ..iszonyúan fáj a cserben hagyás érzés ,hogy vele álmodok ,h nem nyugodtam meg sőt nyugtalanabb vok mint bármikor .Hogy akármit csinálok mindig visszakúszik a gondolatok közé. És ha arra gondolok h mással kéne szeretkezni az van bennem h megcsalom ,pedig már 1 hónapja h szakítottunk...


Ti hogy éltetek túl egy ilyen érzelmileg feldolgozhatatlannak tűnő megrázó helyzetet?


Nem szeretném h megint valami lelki szar miatt a műtőasztalon kössek ki ..


2012. márc. 25. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne képzelj be magadnak valami fizikai betegséget inkább szexelj 1 jót

Gondolj bele pár év múlva 1 ilyen pasival kikészülnél te koncertre mennél ő kocsma túrára és azon kattognál megcsal e és ha szembesítenéd 1 rúzsfolttal még neki állna feljebb.

2012. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!