Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam a se veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam a se veled se nélküled kapcsolatot vagy inkább egy csajozós pasit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú!egy buliban ismerkedtünk meg és azóta egy kicsit belé estem!fel vett msn-re is és szoktunk dumálgatni ő azt mondta tetszek neki nagyon szerencsére abba az iskolába jár amelyikbe én !!de sok mindenkitől azt hallottam hogy eléggé nőcsábász de nem tudom el is hiszem meg nem is!!iszonyat jó pasi tehát lehet van benne vmi igazság !!de vhogy velem tökre másabb iskolába köszön és bámul és szemezgetünk folyton!! ma is hallottam hogy mondta a barátjának a nevem!!csók is történt már aznap este a buliba!!Ő 18éves!!


De viszont van egy másik pasi akivel már jártam 2 évet!Ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt!!

Őt is nagyon bírom és teccik és szeretem nagyon de viszont neki van egy bnője de velem tökre aranyosan viselkedik!!törődik velem beszélget velem msn-en valamikor el is jön hozzánk dumálgatni és akkor mindig összejövünk egy csók erejéig a bnője mellett !!Múlkor azt mondta hogy nem tudja de el kéne felejtenie engem mert a bnőjével szemben ez nem helyes de vhogy nem bír engem elfejteni akárhogy is akarna !!!És ha találkozunk nem tudja magát türtőztetni!Ja és ő 16 éves és vele is egy suliba járok!


Az lenne a kérdésem hogy szerintetek inkább melyik pa után hajtsak?Én nem tudom hogy melyiknél lenne nagyobb esélyem lehet egyiknél se de egy próbát megérne vmelyiknél.:(

Igazság szerint én a volt barátom mellett döntenék!De ha meg vele lennék lehet vágyakoznák a másik után!!ááá fogalmam sincs:(

Ja és kérlek azt ne írjátok hogy egyiket se!

s.o.s

16/L


2009. szept. 16. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hm.. általában ezek a jó pasik csak arra mennek de nem mind van kivétel... vigyázz arra h a jó pasi megcsalhat egy buliba ha veled csak úgy smárol... a másik akivel jártál az ha megcsalja a barátnőjét akkor lehet h veled is megteszi... Szóval azért vigyázz szerintem mind a kettővel... de halgass a szivedre... én ajó pasit választanám mert én oda vagyok az ilyen jó pasikért...:DD
2009. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a csajozós pasit. tudnak ezek jó útra is térni, ha megtalálják a megfelelő lányt. az én pasim is ilyen volt, és immár 3 éve együtt vagyunk, és sosem volt se megcsalás se semmise
2009. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!Nem!!Csak!Felkiáltójelek!!Léteznek! XD


Am tapasztalatból mondom, hogy a se veled, se nélküled kapcsolat soha nem fog menni. Én 9 évet áldoztam egy ilyenre, ha előre tudtam volna, hogy ez lesz a vége, akkor bele se vágok. Szal én az elsőt választanám, legyen bármennyire is nőcsábász, vele legalább van esély, hogy összejöjjön, nem pedig kölcsönösen küldjük egymást a padlóra lelkileg.

2009. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia..

Mivel külön kérted, ne írja senki azt, hogy egyik sem, ezért, azt mondom, felejtsd el a multat, és kezdj új kapcsolatot a buliban megismert, helyesnek mondott pasival.. :)


Jaa, ha azt nem kötötted volna, ki, hogy azt nem mondhatom, hogy egyiket se válaszd, akkor biztos azt tanácsoltam volna...

Ugyan is...

Bármelyikkel is jössz össze, te csak bánkódva léhetsz ki utánna belőle.. :)

Ez a tény..

Sajnos..

:)

De válaszd az új pasit... :)

2009. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!