Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátom ne érezze mellettem magát olyan biztosan, hogy semmit se tegyen azért, hogy tényleg az övé maradjak?

Figyelt kérdés

Úgy érzi, hogy nem kell értem harcolni, hogy már csak az övé vagyok!


Nem akarom hogy ezt érezze...://


azt szeretném, hogy harcoljon értem a végsőkig.


2013. márc. 19. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne add meg magad neki egykönnyen, ellenkezz vele
2013. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Feküdj le az apjával.
2013. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért ki vagy te? Királykisasszony? Kislány ez nem a Disney, amúgy is ha már összejöttetek akkor harcolt eleget érted.
2013. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk ne tedd olyan magától értetődővé.

Akár ki is kezdhetnék veled,te pedig kacérkodhatnál kicsit feltűnően.Amitől féltékeny lesz.Amúgy meg semmi se magától értetődő,még az élet se.

2013. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért pontoztak le, hisz ha lefekszik az apjával, tuti semmit nem tesz azért, hogy az övé maradjon...

Csak én nem értem a kérdést,

talán...

2013. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van fogalmad róla, mennyi energiát emésztenek fel az ilyen játszmák? Rég rossz, ha egy pasi nem saját magától van oda érted. Keress egy olyat, aki anélkül él-hal érted, hogy erőlködnél.
2013. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy belekényelmesedett a kapcsolatba,és természetesnek veszi,hogy Te vagy neki.Ilyenkor jön az a lépés,hogy szépen teret és levegőt kell hagyni neki,kicsit vegyél vissza magadból,és ne lesd a kívánságait,ne ugráld vagy rajongd körül,légy távolságtartóbb és hűvösebb.Főleg ha már elmondtad neki,mi bánt,mégsem törődik vele.Hidd el,ha kicsit visszafogod magad,elérhetetlenebbnek tűnsz,és ő tényleg szeret,fel fog neki tűnni a dolog.Hogy mondjuk eddig hívtad napi kétszer,most csak kétnaponta,hogy eddig elé raktad a kaját,most várod,míg ő szolgálja ki magát,hogy eddig féltékeny voltál és érzékeny,most közömbösebb vagy,stb. Ha valóban szeret,észbe fog kapni.
2013. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meg ezek után sem változik semmi,keress olyat,aki tényleg becsül és rajong érted.
2013. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6! értek egyet,

igaz nem írtad le hány éves vagy és mennyi ideje vagytok együtt, de Te tudod mit csinálsz N

2013. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!