Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá hogy mellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy mellettem marad?

Figyelt kérdés
van egy 7 hónapos kisfiam már lassan fél éve nem vagyunk együtt a férjemmel. most válófélben vagyok, es van egy új párkapcsolatom 3 hónapja. az illetőnek próbáltam a legelején elmagyarázni h mivel jár az ha vállalja a párkapcsolatot egy pici gyerekes anyával. azt állította h átgondolta, tudja és vállalja. de most mégis elbizonytalanodott, ugy érzi h túl nagy felelősség ez neki. sajnos ezzel az érzésével nem elsősorban hozzám hanem egy haverjához fordult, aki mégjobban elbizonytalanította, és erősítette benne az érzést h nem kell ez neki.. élhetne függetlenül. akkor miért kötelezi le magát... ezek után mondta el nekem a gondolatait.. én annyit mondtam neki, h számítottam erre, mert ugye nem kis dolog bevállalni így egy nőt! itt csak annyi a kérdés hogy megszeretett-e annyira hogy mellettem maradjon így is.. mondtam neki h tisztázza le magában az érzéseit.. és utána keressen csak.. én nagyon megszerettem.. állítólag ő is engem... nem szeretném elveszíteni!!
2013. márc. 8. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerinteem ne eld bele magad.
2013. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Idő kell neki átgondolni szerintem, csak ő tudja mit szeretne.
2013. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

próbáld meg nyugtatni hogy semmi sem kötelező számára.ha ugy fogja érzni hogy kötelezetség nélkül van veletek akkor nem valószinü hogy el hagyna.

sajnos az olyan barátok akik ilyet mondanak a barátjuknak nem is igazi barátok.szerintem minden képpen beszélned kellene vele.


33 ff

2013. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

sajnálom, de ez a mai világban érthető

ezt már tapasztaltam, hiába jövök be a másiknak, ha ő közölte gyerek nem kell, ennyi

nézd annyi nő van, akinek nincs gyereke, így olyat is fog választani,

ne éld bele Magadat, mire letisztázta még jobban át fogja látni, főleg a haverral meg is beszéli majd N

2013. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én a szabadságát azt nem vettem el.. akkor és oda ment ahova szeretett volna.. hát nem tudom! azért reménykedem egy picit!!
2013. márc. 8. 10:54
 6/15 A kérdező kommentje:
mondtam neki azt is hogy a pici az az én felelősségem, nem az övé... de akár hogy is nézem neki sem lehet könnyű.. így elfogadnia! de ha szeret valaki akkor vele együtt is szeretni fog! de bárkit is vet mellém a sors.. mindenkinél eljön ez az idő szerintem, hogy elbizonytalanodik, elgondolkodik azon, hogy kell-e ez neki.. a kérdés csak az hogy letudja-e tisztázni magában.. és hogy mellettem marad-e...
2013. márc. 8. 10:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem ellened akarok beszelni, csak ugye olyan nincs, hogy a pici a te felelosseged, ha mar egyutt vagytok, osszekoltoztok meg ilyesmik.

Akkor egy normalis ferfi nem fogja azt mondani, hogy mittomen vegyel neki te tejet, mert a te gyereked, durva pelda tudom.

A normalis ferfi az segiteni fog felnevelni, mindenben. De ez egy iszonyat nagy dontes foleg ugy, hogy harom honapja vagytok egyutt, es meg csak valofelben vagy.

2013. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát fél éve minden kapcsolat megszünt a férjem és köztem. csak az első tárgyaláson találkoztunk de akkor sem beszéltünk.. jövőhéten van a következő és egyben az utolsó is..
2013. márc. 8. 11:13
 9/15 A kérdező kommentje:
tudom h nagy döntés.. és én ezt az elején többször is elmagyaráztam neki.. és úgy tűnt h megértette... és szeretné vállalni.. én ezért nem értem... nem egyik napról a másikra ugrottunk bele ebbe a kapcsolatba!! igazából én akartam biztosra menni.. h a picivel együtt szeretne engem.. pont ettől féltem.. de bizonygatta h tudja h ez mivel jár neki.. csak ezért mertem belevágni.. mert magabiztosnak láttam...
2013. márc. 8. 11:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Viszont azt irtad, hogy csak 3 honapja vagytok egyutt az uj paroddal. Ez meg kicsit korai. De ezcsak az en velemenyem.
2013. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!