Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? Fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Fiúk! Nektek tényleg nem több? Barátok vagyunk, de részemről ez több is lehetne. Ő tudja, ennek ellenére folytatta ezt. Folytattuk. Nem tudtam nemet mondani, mert kedvelem. Nem feküdtünk le, de barátok nem csinálnak. Ilyet.

Figyelt kérdés

Felesleges azzal kínoznom magam, h ez lehet majd több is, ha folytatom?

Fiúk, tudtok semmi érzelemmel ilyet csinálni?

Abba kéne hagynunk, és elfelejtenem?



17L



2013. márc. 19. 20:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Értem..

Megfogadom az egyik válaszoló tanácsát.. lesz még egy délután, és személyesen kéne közölnöm.

Csak szükségem van arra, h még egyszer előtte megöleljen :)

2013. márc. 19. 20:57
 22/23 anonim ***** válasza:

Terminológia:

barátság extrákkal: barátok vagytok, és megállapodtok, hogy kölcsönösen kielégítitek egymás vágyait. Ennek két alapja van: a szex és a barátság. Nem vagy/vagy, hanem ÉS.


Én már azon is kiakadok, ha valaki a frissen felszedett pasijáról/csajáról állítja, hogy barátság extrákkal. Tudja az ilyen mi a barátság? (egyébként prűd nem vagyok, nekem is volt ilyen barátság extrákkal dolgom, megvan annak a maga bája; de az tényleg évek óta jó barát volt, azóta is azok vagyunk)


Nálatok egyik sincs meg. Egyszerűen megismerkedtél egy pasival, aki meg akar fektetni (meg tudna, olyan nincs, hogy nem). Ha akarna tőled valami komolyat, nem azzal kezdte volna, hogy a nadrágodban matat. Lépj tovább, ennyi.


25/N

2013. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Vágom, hogy barátság extrákkal az lényegébe foglalja a szexet.

De akkor kijavítom: Jó ismerősök vagyunk, akik szeretik egymás társaságát. Néha viszont fizikailag több történik, mint egy normális fiú-lány barátságban lenni szokás.

Nem frissen felszedett, ismerjük egymást lassan 4 éve, csak eddig nem igazán beszélgettünk.

Ha nem akarom, hogy megfektessen, márpedig nem, mivel tudom h részéről nem olyan lenne mint részemről, és lelkiekben sem vagyok felkészülve rá, akkor nem fogom megtenni.

De igazad van, tovább kell lépnem.

Köszönöm! :)

2013. márc. 19. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!