Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? Fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Fiúk! Nektek tényleg nem több? Barátok vagyunk, de részemről ez több is lehetne. Ő tudja, ennek ellenére folytatta ezt. Folytattuk. Nem tudtam nemet mondani, mert kedvelem. Nem feküdtünk le, de barátok nem csinálnak. Ilyet.

Figyelt kérdés

Felesleges azzal kínoznom magam, h ez lehet majd több is, ha folytatom?

Fiúk, tudtok semmi érzelemmel ilyet csinálni?

Abba kéne hagynunk, és elfelejtenem?



17L



2013. márc. 19. 20:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen csaj.Barátok voltunk de nem olyan ogazán jó barátok csak barátok.Feljött dugtunk elment.Ennyi volt nem több.Simán ment de ha akarta volna megprobálhattuk volna.Nem voltam szerelmes csak kedveltem de e felett eltudok még tekinteni.Próbáld meg de ha nem jön össze hagyd mert szopni fogsz ...
2013. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen szép diákszerelmeket kellene átélned, nem barátság extrákkal-okat! Ne legyél már ennyire hülye!
2013. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Jogos. Nekem az extra nem feltétlenül a szex.(szűz vagyok)

Puszik..nadrágba nyúlás.

2013. márc. 19. 20:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem lesz több, a srác részéről soha.
2013. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Akkor ez se nem barátság, se nem extra, csak próbál megfektetni.
2013. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szóval közölnöm kéne vele, hogy ennyi volt..
2013. márc. 19. 20:34
 17/23 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megmutatod neki mit veszít veled. Akkor.. Talán.

Tehát megint egy ilyen extrás délutánt követően elmondod neki, hogy neked ez így nem megy, te többet szeretnél tőle, de ő úgy látod komolytalan és éretlen a kapcsolathoz így inkább nem is erőlteted és lelépsz. Aztán reménykedsz, hogy felkeres. Ha nem akkor megkímélted magadat a hosszas huzavonától és sok rossz döntéstől.

Ha pedig mégsem jönne össze ez, amit írtam akkor készülj fel az önmarcangolásra, amit majd a mit kellett volna másként csinálnod gondolatok okoznak.

2013. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nem tudna megfektetni. Buta dolog tőle, ha azt akarja, és így. Minimális érzelem kimutatás után(részéről), naiv kislányként aki szerelmes karjaiban kötöttem volna ki.

De nem így akarom az első élményeimet szerezni, és ha nem szeretném Őt, nem is csinálnék ilyet senkivel..

Csak ha véget vetek ennek, hiányzik, nagyon.

2013. márc. 19. 20:39
 19/23 A kérdező kommentje:

Hisztizik, h a volt csajai nem mutatták ki, h szeretik.

Mi nem járunk, még is annyira kimutatom..

Hol itt a logika?

2013. márc. 19. 20:40
 20/23 anonim ***** válasza:

Sehol...

Ha nem érdekled komolyabban, akkor lépj tovább, és lesz jobb, hidd el...:) Bármilyen rossz is most.


20/L

2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!