Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mindenképpen külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindenképpen külföldre akar menni, pedig 2 éves boldog párkapcsolatban vagyunk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nagyon megalázták többször is a munkahelyém, valamint devizahitele is van. 2 évig keresett munkát, mire talált. Nemrég eldöntötte, hogy mindenképpen ki fog menni külföldre, és szeretné, ha vele mennék. Jómagam büszkén nemzeti érzelmű vagyok, és jól fizető állásom van, ez ellenkezik az elveimmel. Barátnőmet többször kisegítettem hitel ügyben, de ő mindenképpen menni akar. Most mi legyen? Már tervben van az eljegyzés is!

2013. márc. 21. 10:36
1 2
 11/13 szami19 válasza:
Szerintem ha komolyan szereted menjél veletök mindegy hol vagytok ha igazán szeretitek egymást akkor mindenhol szeretni fogjátok és külföldön is találhatsz jó munkát.de ha nem szeretnél menni engedd el hisz a távolság nem számít:)
2013. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kemikália válasza:
51%

Röviden: MENJ VELE!

Hosszan: Ha tudsz angolul/németül, azzal bárhol el tudsz helyezkedni, ugyanazt is csinálhatod, amit most, és még világot is láttok, és mindezért 2x-3x annyit fizetnek! Mi ebben a rossz? :)

2013. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan menj ki vele. Oké, itthon van jól fizető állásod. Ha kimész ott mindent kb elölről kell kezdeni. De gondolom beszélsz nyelveket, így nagy gond nem lehet. Aztán lehet olyat is csinálni, hogy beiratkozol egy nyelvsuliba, ha esetleg nem tudsz angolul/németül, és megtanulsz beszélni..

Ha attól tartasz, hogy kinn nem találsz munkát, hát gyűjtsetek pénzt, tegyetek félre, hogy ha kinn nem is egyből csöppentek bele a munka világába, legyen valamennyi tartalék. Nem könnyű, de sztem simán megéri.

Októberben mi is lelépünk, Máltára, ha minden igaz. Nagyon szeretem én is kicsiny hazánkat, nekem is nehéz, de itthon sajnos elég nehéz megélni, akár kettőnk fizetéséből is. Mi is a félretevős időszakban vagyunk, és olyan helyre megyünk, ahol vannak páromnak ismerősei, akik valamennyire talán tudnak segíteni.

Légy kicsit bevállalósabb! Csak ügyesen! :)

2014. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!