Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találni értelmes, intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni értelmes, intelligens rocker srácokat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 15:13
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Bárhol, bárhol... na persze. :D
2013. márc. 22. 15:24
 12/47 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne:D bár én csak barátkoznék, fiúkkal,lányokkal.
2013. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
32%

valaki mondja már meg, hogy mi jo van abban hogy valaki azt hallgatja hogy "AAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRGGGGGGGGHHHHHH" és még az öltözködésével ki is irja magára, hogy hülye?

ne értsd félre nem a rockerek ellen vagyok ugyanezt el tudnám mondani a rapperekre az emosokra vagy bármelyik másik stilusra is... mi értelme kiirni magunkra hogy melyik klikkhez tartozunk? Nem ettöl leszel valaki... ráadásul értelmes helyre fel sem vesznek ha több vas van az arcodban mint a munkavédelmi rocker-bakancsodban...

2013. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
86%

Shevy, te mit hallgatsz, ha ilyen véleménnyel vagy a rock zenéről?


Tuctucot?

2013. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
37%
necces, mert 20 év alatt vannak a mai rockerek, viszont értelmes, intelligens srácokat nem igen fogsz találni két x alatt. Idősebb korára viszont egy értelmesebb ember kinövi az ilyen szubkultúrákat, mint rockerek, metálosok, rapperek...
2013. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

:) Drága vagy, kedves utolsó válaszoló.

Közölném, hogy gyógypedagógus vagyok, nincs vas az arcomban, eléggé jól felvesznek (már amennyire a mai munkaerőpiac engedi...), és nem csak ARRRRRGH zenék vannak a világon.

különben meg talán a metál áll a könnyűzenei műfajok közül a legközelebb a komolyzenéhez, csak ezt elég sokan nem értik.

Egyébként nincsenek sztereotipiáim, nem kell ahhoz rockernek lennie senkinek, hogy bírjam, csak sajnos engem gyakran megítélnek a külsőm miatt.

(jah, és teljesen alapvető, hogy dolgozni nem bakancsban megyek)

2013. márc. 22. 15:27
 17/47 anonim ***** válasza:

ma 15:2

mint emlitettem nem a rockot szólom le, mert mindegyik "nagyhatalom" stilusról tudnék hasonló, dehonesztáló kritikát írni és a rockrol is tudnék korrekt pozitivat mondani.

Én alternativ zenehallgató vagyok. Bármit meghallgatok, a Death Metáltól a komolyzenéig... és ebbe beletartozik a rock a rapp a komolyzene és a "tuctuc" is ha éppen olyan hangulatom lenne...

2013. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát az "AAAAAAAAAARGHGHGHHHH"-al bizony leszóltad.
2013. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
23%

sosem értettem h miért kell ennyire egy stílushoz ragaszkodni:S

ha egy zene tetszik, teljesen mindegy milyen kategóriába tartozik...ne legyetek már ennyire elvontak

ha mindig a zene alapján keresnétek párt, kihalna az emberiség...

2013. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Nem a zene alapján keresünk párt, csak mint fentebb leírtam, gyakran sztereotipizálnak minket azért, mert úgy nézünk ki, ahogy. Ha ez nem lenne, kb értelme nem volna ennek a kérdésnek, de így viszont sajnos nagyon is van.
2013. márc. 22. 15:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!