Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok TI ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok TI ebben az esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja munkanélküli vagyok. Együtt élek a barátommal, aki ma este egy koncertre szeretne menni, ahová a jegy 6500 forint (plusz még ugye vmi italt mindig rendel a társaság)... Mondtam neki, hogy nem szeretnék menni, mert túl sok nekem és hiába hogy ő fizetné, én hülyén érezném magam. Neki ez sz*rul esett, s fel is mérgelődött, mert neki elege van abból, hogy a pénz miatt sehová nem akarok menni vele... tudom, hogy nem sajnélja tőlem a pénzt és nagyon nagylelkű, de nem akarok élősködni rajta... :-( ti elmennétek?
2013. márc. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha VELED akar szórakozni, nem tökegyedül, akkor igen, vele mennék, majd később ha neked megy jobban, akkor meg te fizetsz ki valamit
2013. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mik vannak.

Ilyen esetben a barátnőm akkor sértődne meg, ha nem én fizetném a jegyeket meg plussz a piát is neki...

2013. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmennék.
2013. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
persze h menj el vele, nehogy már ez probléma legyen, együtt is éltek már...
2013. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na jó, akkor megyek öltözni... :-) köszönöm Nektek!
2013. márc. 22. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elmennék egy kis szórakozás belefér, meg ha van pénz és nem éheztek akkor én szerintem ez a kis dolog belefér igazán ennyi kell.
2013. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Majd ha neked jobban megy, visszahívod őt.
2013. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!